Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most kezd minden sínen lenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galaxiska kérdése:

Most kezd minden sínen lenni, de mi történik velem?

Figyelt kérdés

Már 2 éve tetszik egy fiú a munkahelyemen, de én nem nyitok fiúk felé. Most télen viszont elért a kapcsolatunk odáig hogy felköszöntöttük egymást üzenetben is. (Innentől már nyíltan kaptunk visszajelzéseket hogy mit hisznek mi van köztünk, de ez semmit se befolyásolt) A kapcsoltatunk egyébként egy csipkelődős, piszkálós vicces szinten volt mindig is.

A dolog ott borult fel, amikor 2 héttel ezelőtt rám írt egy vicces fenyegetőzős üzenettel (aznap igen sok volt a szivatás kettőnk között), és ez elindított egy egész hétig tartó beszélgetést, csak a válaszadás volt lassú. A beszélgetés utáni találkozások túlfűtöttre sikeredtek, és mindketten megtettünk mindent hogy jobban a másik agyára menjünk. Eközben végig beszélgettünk már telefonon is, és volt egy egész éjszakás beszélgetésünk is, ahol normális dolgokról is szó esett a viccen kívűl, és felvetettünk egy találkozó ötletet is munkán kívűl. Minden műszakban visszakapom azt a mosolyt tőle, amit én adok neki (nekem az egyenlő azzal hogy oda meg vissza vagyok érte), és már egy jó barátja is beszélt velem, amikor sokat utalt kettőnkre.

Pár napja páratlanul kezelte hogy ideges lettem, mert túl hajtottak. Aznap felhozta a találkozó ötletünket, és kicsit flörtöltünk is egymással, pedig mint mondtam az nagyon távol áll a kapcsolatunktól. A munka után egy vicc miatt én direkt megvártam a munkahelyünk bejáratánál este, de kiderült hogy már előttem elment… mármint ezt abból derítettem ki hogy messziről valaki sétálni kezdett felém és az ő volt a kocsijától (nemtudom hogy hogy vett eszre, vagy miért figyelte a munkahely bejáratát) végig vigyorgott és felajánlotta hogy hazadob. Volt még egy haverja a kocsiban, de azért váltottunk pár mondatot. Aznap este még beszélgettünk hajnalig, és ténylegesen le beszéltünk egy találkozót, ahol majd le akarjuk győzni egymást, de egyébként mindketten tudjuk hogy ez randi.

En is látom hogy ez egy jó kezdés lenne az első rendes kapcsolatomhoz, de valami megijeszt: az első 1 hetes chatelés minden pillanatában izgatott voltam, most viszont már nyugodtan és semmi izgalom nélkűl beszélgetek vele online. Élőben persze ugyanúgy vonzódom hozzá és ott nem változott semmi. Ez miért van? Ugye nem az amire gondolok, és mivel en is tetszem ennek a fiúnak, ezért elvesztettem az érdeklődésemet?



ápr. 3. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
azt te tudod hogy éredkel v nem. am jelentéktelen dolgon gondolkozol.
ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

“és kicsit flörtöltünk is egymással, pedig mint mondtam az nagyon távol áll a kapcsolatunktól. ”


Ezek szerint mégsem.

Locsogsz összevissza.

ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fhuuu, én ezt nem olvasom el inkább, úgyis a sztori 90%-a lényegtelen. De szerintem csak nagyon unatkozol és valami hülyeségen pörgeted az agyadat.
ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak izgibb pillanatok és szimplább helyzetek egy beszélgetés/chatelés alatt. Nem lehet mindig minden izgi és ez nem azt jelenti, hogy nem vonzódsz már hozzá.
ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!