Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem,mintha a testem...

Úgy érzem,mintha a testem kettéválna.Mintha minden illúzió lenne.Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok traumatikus esemény volt az életemben.Sok negatív élmény,talán emiatt érzem ezt.

Nem tudom,össze vagyok zavarodva.

Egyedül vagyok ,és úgy érzem mintha egy darab bábu lennék,mintha a lábaim csak mennének,mintha belül meghaltam volna és csak úgy vagyok.Minden és mindenki annyira egyforma körülöttem.

Közben állandó félelem érzés,rosszul alszok,étkezési zavarom van.

Annyi mindent tudnék még írni,én csak nagyon rosszul vagyok.

A közérzetem is.Sokszor szédülök ,sokszor vannak beteg,halállal kapcsolatos gondolataim.

Mi történik?


febr. 23. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen orvoshoz kellene fordulnod. Ez nem normális és itt az emberek nem feltélenül orvosok.Szerintem valamilyen mentális/lelki oka lehet ennek, de ebben sem vagyok biztos.
febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy deperszonalizáció. (Saját magadat idegennek, irracionálisnak éled meg)

Trauma, stressz, szorongás következménye.

Kérj segítséget, minél hamarabb.

febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jesszus... Irány a pszichológus/pszichiáter!
febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!