Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az osztályban!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályban!?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban, és mindig összehoz vele az élet.(iskolai foglalkozáson pár, színdarab stb...) Az elején nem tetszett de mostmár nagyon. Ő viszont idegesítőnek tart, és van egy másik lány tetszik neki. Viszont gondolom beleestem, mert már az illatáttól is odavagyok. Hogy engedjem el? Barátnőim szerint bunkó, és nem helyes de nekem nagyon tetszik. Annyira gáz ez a helyzet. És hiába mondogattam magamnak, hogy nem szeretem, egyszerűen képtelen vagyok elhinni. Nagyon furán viselkedem a jelenlétében , és ha beszélek vele folyton elkapom a tekintetem. Nagyon idegesít H nem bírok rendesen beszélni vele.Bocsi a szóismétlésért és minden másért (már ami a helyesírást illeti)

ápr. 6. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Benned is aktiválódott az, hogy a bunkó tirpák pasik kellenek. Amúgy meg nem olyan rég mintha olvastam volna ilyet, hogy közös színdarabon szerepeltetek és ezután a srác után nyáladzottál.

Amúgy erre nincsenek tippek, túléled vagy kinövöd valahogy, tellik az idő aztán jönnek majd más hobbik és emberek is.

ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én még nem tettem fel ezt a kérdést, de most nagyon tetszik :(
ápr. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!