Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl rajta?!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta?! (diákszerelem)

Figyelt kérdés

6 éve szeretem. Ő volt az első szerelmem kislánykoromban. Kiskorunkban (általános suli 1-5.o.) nagyon jóban voltunk.A legjobb haverok. Aztán 3 évre eltűnt egy másik suliba. Semmit nem hallottam róla 3 évig! Majd amikor gimis lettem, odajött abba a suliba ahova járok. És amikor megtudtam hogy jönni fog, megtudtam, hogy ő is szeretett... (persze, kicsit voltunk, meg minden, de nektek is volt kisgyerekkori szerelmetek nem?). És azt hittem minden úgy lesz mint régen, sőt, több is lesz. Erre... néha-néha, havonta egyszer kb dumáltunk pár mondatot, face-en pár sor, én persze nyáron jól beégettem magam, mert írtam neki smst hogy ott nyaralnak-e ahol mi (ugyanott van nyaralónk), ő meg nem is tudta a számomat. Meg egyszer megígérte hogy ír ha van szabadideje, de persze nem írt. szülinapomkor sem írt egy sort se...Baromira beleestem. Szeretem! És ez nem csak kislányos kis elpirulós szeretem hanem tényleg.. na mindegy, és elhatároztam hogy leszállok róla, majd lép ő ha akar felém, erre egyszer odajött beszélgetni hozzám... olyan jó volt!!! na, mindegy, végül megtudtam hogy van barátnője és... egyszerűen nem bírom elhinni. Nem. Ennek nem így kellett volna történnie. Nekünk együtt kéne lógnunk, dumálni, röhögni, aztán később összejönni, stb. de nem, NEKI BARÁTNŐJE VAN ÉS én ezt nem tudom felfogni. És nem tudom, hogy ha akkor "szeretett" akkor most miért nem? És.. ez mért így történt? Nekem nem kell senki más csak ő. plusz nem is "helyes" a többi lány szemében, de nekem mindig is annyira szép volt! És.. nem tudom mit csináljak, teljesen hülyévé tett ez az egész, neten ismerkedem fiúkkal meg tisztára meghülyített ez a dolog. Amikor itt a családom, akik szeretnek, a sulim, tanulni kéne mert nagyon rosszul állok, és... egyszerűen semmi sem sikerül... mondták hogy tűzzek ki magam elé más célt, de nem megy. mert nekem nem kell más. és nem is tudok elérni semmit. egy romhalmaz vagyok. egyik elhatározásom se sikerült, egyszerűen semmi.

nem tudok másra gondolni, teljesen kivagyok...

És légyszi olyanokat ne írjatok hogy "kicsi vagyok még, satöbbi" mert tisztában vagyok a korommal, de ha egyszer így érzem...



2013. nov. 9. 21:42
 1/8 anonim válasza:
54%
aztagci mekkora regényt írtál te
2013. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uu.. tenyleg.. de jol esett:)
2013. nov. 9. 21:45
 3/8 anonim válasza:
18%
Egyszerűen felejtsd el, csak most kezdesz rájönni, hogy szar az élet de fel a fejjel, lesz ez még sokkal rosszabb.
2013. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerintem várd meg míg nem lesz barátnője , semmiképp ne avatkozz bele a kapcsolatukba.Addig próbáld kiheverni a fejedből .Szórakozz a barátaiddal , javíts a jegyeiden vagy ahogy látom szeretsz írni , úgyhogy írj egy történetet vagy nem tudom :D
2013. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
54%
Telorol irtad????
2013. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem telóról. Arra azért nem lettem volna képes...:DD
2013. nov. 9. 21:52
 7/8 hongkong válasza:
54%
nekem is van egy régi szerelmem neked jobb mert tudott rólad az én szerelmem most fog ballagni8-ból de ő azt se tudja hogy vagyok, és teljesen meg értem mijen he elveszted énis őrülten szerelmes vagyok de a bátyámmal jóba vannéha abba remény kedem hogy kérdez rólam valamit mert valamikor együtt nennek haza na a lényeg keresd vel és légy tetszetős hívd fel magadra a figyelmet és faggasd és úgy tudod meg hogy szeret he azt mondod van barátod és puff megtörténik ne add fel főleg ha igazán szereted
2013. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
54%
Tudod a szerelem rohadtul , bonyolult , én a tipikus "beleszerettem a legjobb lány barátom" kategóriába estem bele , a lány viszonylag naiv és bedől egy csávónak aki folyton kihasználja , nekem is fáj de ez van , nyáron bevallom a lánynak mit érzek(legalábbis ezt tervezem) és ha nem kölcsönös ez van . Azt ajánlom vedd kicsit lazábbra mert ez nem tesz jót neked sem , gondolj arra , hogy mindig ott lesz a családod és egyszer eljön az igazi.
2015. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!