Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret és én is őt. Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret és én is őt. Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác (évfolyamtársam) akivel már gólyatábor óta nagyon jóba vagyok, miden nap beszélünk és szoktuk is egymásnak mondani, hogy szeretjük a másikat... Részemről szerelem, az övéről nem tudom... Hogyan tudnám kideríteni? Rákérdezzek? És ha ő is úgy gondolja, mi a következő lépés? Mert kb. 2hete ezt játszuk... Kérlek segítsetek, előre is köszönöm!

2013. szept. 14. 14:16
 1/5 anonim válasza:
74%
2 hete? Húú., nem valami nagy idö. Várj még..
2013. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, csak közben látom, hogy más lányok is szemet vetnek rá, ők viszont nem sz*roznak (bocsánat a szóhasználatért)
2013. szept. 14. 14:26
 3/5 anonim válasza:
100%
Hali. Szerintem hív el randira, pl mozi. Manapság már ez is belefér.... Menjetek kézen fogva meg hasonlók. Majd kiderül, hogy a srác mutat-e hajlandóságot egy kapcsolat felé. Hány éves vagy amúgy?
2013. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké, csak közben látom, hogy más lányok is szemet vetnek rá, ők viszont nem sz*roznak (bocsánat a szóhasználatért)
2013. szept. 14. 14:28
 5/5 A kérdező kommentje:

elnézést amiért 2x küldtem... rossz a netem :/

köszönöm :) 14.27 :) 15vagyok

2013. szept. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!