Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel foghatnám meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foghatnám meg, hogy több is lehessen mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akit mar régebb óta ismerek és nem egyszerű a helyzet.Egyszer úgy érzem kell nekem aztán veszekszünk mint az ősellenségek aztán ő keres de úgy hogy aludjak nála stb ,viszont én úgy érzem hogy szeretem de ezt nem mutatom ki . Mindig számíthat rám , ha baj van én vagyok az első akitől segítséget kér és látom hogy bejövök neki főleg hogy hívogat is magához hogy igyunk ,bulizzunk aludjak vele de nem hiszem hogy érezne annál többet hogy számíthat rám és hogy megdugna ...nem volt köztünk semmi soha max annyi hogy még régebben szerelmet vallott de én mondtam neki ,hogy nem aztán összevesztünk de ez nem most volt mar 3 éve lassan ,de én többet érzek mostmár de neki más tetszik ( azaz jópár lánnyal össze jönne de én sajnos nem hiszem hogy köztük vagyok ). Mit csináljak hogy ebből több is lehessen ? Elmondani nem akarom mert ami kiakult köztünk azt nem akarom tönkre tenni mert fontos nekem, de tartogatni sem akarom tovább .

2013. nov. 11. 23:01
 1/7 anonim válasza:
61%
Áh szóval te is olyan nő/lány vagy. Tipikus...
2013. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen tipikus?
2013. nov. 12. 15:10
 3/7 B25 ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet. Ki kell derítened hogy ő mit érez de lehetőleg úgy hogy ő ne tudja meg hogy te bírod. Sajnos ha nem szeret akkor annak a barátságnak vége vagy szünetet kell tartani mert ha nem elveszíted. De ha szeret akkor remek kapcsolat lehet mert már nagyon ismeritek egymást. Sok sikert! :)
2013. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de megis hogyan deritsem ki ? volt mar hasonlo helyzet hogy megprobaltam kideriteni de leesett neki es mar kezdte volna is el a nem akarlak megbantani szoveget de sikerult kivagni magam ez ugy egy eve volt azota sok minden tortent ossze is vesztunk hanyagoltuk egymast de fel eve megint joba vagyunk nagyon es ezt mostmar meg akarom tartani , ha baratsag baratsag de jo lenne tobb is...
2013. nov. 12. 20:41
 5/7 anonim válasza:

Olyan típus, aki inkább ellök valakit magától és álltatja a másikat hiába kedveli,hiába vallott neki a másik színt, mintsem felvállalja a saját érzéseit és bárminemű kockázatot vállaljanak. Aztán meg csodálkozik, hogy a másiknak már más tetszik, a srác továbblépett.


Megmondom őszintén ezt a fajta viselkedést tartom kb az egyik leginkább gusztustalannak.

2013. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a véleményed de nem te vagy itt és mint mondtam az régen volt már és az én érzéseim azután változtak mef miután nagyon jóban letten vele és megismertem.
2013. nov. 13. 13:41
 7/7 anonim válasza:
100%

Nézd akkor a következőt kell tenned:


Említetted, hogy korábban szerelmet vallott neked. Ez a kezdőpontod. Mivel fel akarod hívni a figyelmét, ezért ha beszélgettek, akkor kezdj el vele erről beszélgetni, illetve az akkori érzéseiről meg a tiedről. Ebben a párbeszédben lehet utalni arra, hogy akkor még nem ismerted, érzelmi problémáid voltak stb. akármi. Ezzel a látszólagosan objektív beszélgetéssel kiderítheted, hogy van e még érzelem benne (biztos van szerintem), ha nincs akkor az objektivitás arcát felöltve még védheted magad a beégéstől. Ha van akkor ártatlanul megjegyezheted, hogy már nagyon kedveled, vagy ilyesmi.

2013. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!