Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mi lenne jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lenne jobb?

Figyelt kérdés

van egy fiu, akivel a dolgok bonyorultabbak a kelleténél.

16 éves. egyik barátnom kifaggatta, hogy mit is érez irántam. erre o azt irta neki, hogy helyes vagyok és hogy bejovok neki de gyerekeszu vagyok. ezt megtudtam szerettem volna beszélni vele, de o nem akart velem beszélni. felhivtam rákérdeztem a dolgokra és mindenre a válasza nem tudom volt. letettem a telefont. irt h most haragszom e. erre visszairtam hogy nem csak pár dolgot szerettem volna megtudni. ekkor elmondott mindent: helyes vagy, bejossz, de nem akarlak bolonditani mert nem tudom mi lesz-ezt irta. erre elmondtam neki hogy szeretem ot, mint barátot de néha jobban szeretem mint egy barátot...most nem tudom mi lenne jobb? hagyjam ot vagy maradjon vele baráti viszonyom, de nekem a baráti viszony nem elég már... gondolkoztam azon is hogy letiltom chatrol,hátha egyszerubb lesz ez, de ezt gyerekesnek tartom, fogalmam sincs mit tegyek....

16L



2013. nov. 9. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele összejönni.
2013. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon korrekt a srác, tetszik.

Már elmondtál mindent, ennél jobban ne nyomulj rá, hagyd, hogy ő kezdeményezzen - majd, ha akar. Addig meg foglald el magad.

2013. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!