Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri újra kezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akivel jóba vagyok, sőt az egyik legjobb barátom. Nekem sokáig tetszett, tetszik is. Olyan fiú vagyok ami az ő stílusa (ilyen szabadabb kicsit hippis)

és csomoszor ölelgetjük, megpusziljuk egymást. Nyáron táborba szájra pusziztunk de aztán nem lett belőle semmi. Megprobáljam újra? hogy próbáljam?



2013. dec. 22. 18:13
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy jó fog kisülni belőle akkor miért ne ?

Közeledj hozzá lassan , adj neki jeleket , hogy még benned van a nyáron történt dolog :)

2013. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia, én 23 éves fiú vagyok, másfél éves kapcsolatot próbálok felmelegiteni.. beleölt belepazarolt energia idő, keress egy jobbat, akivel úgy érzed boldog vagy boldogabb is lehetnél.
2014. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!