Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos külsejű nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű nőnek megéri így kapcsolatba kezdeni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem. Mert a fiúk csak azért jönnek össze velünk átlagos külsejűekkel, mert

1. nem mernek rányomulni a szépre

2. félnek hogy elszeretik a szépet, nagy a kockázat...


Így aztán mi arra leszünk mindig jók, hogy pótlékok legyünk. Mert az tuti , hogy minden átlagos vagy ronda külsejű lány barátja szép nőről álmodik...


Persze van a belső szépség, kisugárzás, vagányság humor...amivel ideig óráig megfogható valaki, de a külső szépséget nem lehet felülmúlni ilyen kompenzálásokkal


2013. jan. 22. 18:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy oltári nagy baromság.
2013. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én például azért választok/tanék átlagos nőt, mert én is átlagos vagyok. Megőrülök, hogy ma már minden gond a nőknek...
2013. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Adom az elsőt.

Ez egy istentelen nagy oltári baromság.

Nincs olyan,hogy átlagos külső,ami valakinek átlagos,az valakinek álomszép.

17/F

2013. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség:XDDDD


Tudod kik a pótlékok? a felfujt nők, akik semmi másra nincsenek tartva, mint a reprezentálásra, és a hátterükben mindig ott van a szerető, akihez a pasi megy, a reprezentáció után és tekinti a családjának. Aki nem szokott felfujt lenni, hanem egy átlagos, ámbár melegszívű teremtés.Akit a pasi valóban szeret.

2013. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
átlagos = jellegtelen, semmilyen, semmi különös...de most csak a külsőre szűkítve, belsőt nem nézzük...sz.r ilyennek lenni
2013. jan. 22. 18:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van is benne igazság meg nincs is. Persze, mindenki a szép csajokról álmodozik, nyilván. Ugyanakkor van egy olyan dolog hogy szerelem, az én barátnőm se volt egy nagy szépség, elég átlagos volt, sőt! De megszerettem, és utána már nem akartam mást.
2013. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Eh. Ki vagy te, hogy meg mond valakiről hogy átlagos vagy ronda külsejű. Magadat kategorizálhatod, de ha elmegy melletted valaki ne mond már h ez csúnya. Mert mindenkinek más a szép. Lehet, hogy annak akivel együtt van nincs is nála szebb nő a világon.


Ezért nincs barátod. Mert ilyen a felfogásod. Kisebbségi komplexusod van és szépségmániás vagy. Ilyen hozzáállással nem is fogsz találni sosem fiút.

2013. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6


Ez nagyon egyszerre volt:DD

2013. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki! Veletek ellentétben nekünk férfiaknak a belső fontosabb.
2013. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igazán sajnállak, hogy te ilyennek látod magad. szar lehet ilyennek lenni.

Szerintem ne is próbálkozz pasizással. Sőt, semmivel sem.

2013. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!