Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek szerelmes lenni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek szerelmes lenni vagy rossz korszak? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Szinte az összes barátom szerelmes rendes pár kapcsolatuk van csók puszi stb néha úgy érzem senki nem ért meg és én is szerelmes szeretnék lenni és hogy vágyok valakire. Aztán van amikor megijedtek úgy érzem hogy fiatal vagyok ehez össze zavarodok ettől az egésztől, nem tudom elképzelni hogy valakit ténylegesen szeressek.

Nem vagyok csúnya átlagos inkabb ( vékony szőke haj kékszem) de ha valaki közeledni próbál főleg ilyen furcsa alakok Facebookon gyorsan lerázom őket.

Volt egy gyerek aki nagyon jo barátom volt de többet akart én megijedtem nem tudtam mit érzek össze zavarodtam stb stb

És igazából én még nem érzem úgy hogy képes lennék valakivel járni de mégis valahogy vágyok rá. De nem akarok senkit se megbántani a ingadozásaimmal. Hogy is van ez?

14/ L



2014. júl. 6. 23:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne másokkal foglakozz! Még fiatal vagy van/lesz időd párkapcsolatokban élni és a problémákat megoldani.. :) Élvezd ki a gyerek korodat ameddig tudod!!!!!
2014. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem pár évig ugyanez volt a problémám, de nemrég jutottam el odáig, hogy sokszor előnye van annak, ha úgy érzem még nem vagyok kész ilyesmire. Hisz nem élsz abban a rózsaszín felhőben, amiben a barátaid! Ráadásul ha képes vagy megkérdőjelezni magadnak, hogy vajon képes lennél e mást szeretni, az azt jelenti, hogy gondolkozó ember vagy, tehát sokkal több esélyed lesz tartós kapcsolatra később, mint annak, aki kapcsolatról kapcsolatra ingázik. Remélem tudtam segíteni. :) 17/L
2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

DETTÓ!!ugyanazt írtad le amit én érzek!!:// (mondjuk én barna,kék szem,vékony vagyok de azon kívűl teljesen!)

Ma úgy vágyom rá mert én is néztem szerelmes filmeket meg mindent de tudom hogy most mindjárt belegondolok hogy dehát még előttem az élet,14 vagyok még fiatal vagyok és akkor elmegy a kedvem mindentől.Nem értem.Teljesen KO az egész.:// Tudom OFF volt de akkor is.Szívemből szóltál.:)

14/L

2014. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

én ugyan így vagyok ezzel .... sajna :((

18L

2014. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elég gyakran megesik a ti korotokban, hogy valaki "szerelmes a szerelembe", azaz arra vágyik, hogy vele is megtörténjen minden, amit a filmekben látott... ezen persze az sem segít, ha a barátnői épp ezt élik, és ő nem érti egészen, mi is zajlik, de valahogy ki sem akar maradni belőle. Nyugi, nem maradsz ki (és ti sem, mondom az egyetértő kommentelőknek)! És persze nem járhatsz valakivel csak mert szeretnél valakivel járni. Azzal járj majd, akivel kapcsolatban úgy érzed majd, hogy VELE akarsz járni. Az első párkapcsolat (tökmindegy, hány évesen) megérdemli, hogy szerelem legyen :)
2014. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
14 vagyok és én is félek a szerelemtől... igen voltam már szerelmes de félek akármit is lépni vagy hasonlók szerintem én még nem nőttem fel a hasonló dolgokhoz és várom hogy elmúljon :/
2014. júl. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van a rajongás (amikor nézegetsz valakit, gyönyörködsz benne, és arról álmodozol, hogy szóba áll veled) és van a szerelem, amikor egy létező kapcsolat alakul ki két ember között, és vágysz rá, hogy részei legyetek egymás életének. Abszolút lehetséges, hogy erre 14 évesen még nem vagy készen. Ne aggódj, ettől te még rendben vagy, nem mindenki egyszerre jut erre a pontra. Fő, hogy felismerted, hogy félsz, és tiszteletben tartod. Senkinek nem kell erőszakot tennie magán. Ígérem, ez a félelem egyszer elmúlik, vagy legalábbis a vágy, a szerelem erősebb lesz, és mindent szépen megtapasztalsz te is. Csak várd ki:)
2014. júl. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont egy helyzetben vagyunk. Teljesen.

De figyelj... fiatal vagy.

Ha az a srác tényleg szeret, megmondhatod neki,hogy nem állsz készen.

És ha igen tényleg szeret, megfogja érteni.

2015. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!