Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátom szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom szerelmes belém. Én nem szeretnék összejönni vele. Mit tehetnék? Nem akarom elveszíteni.

Figyelt kérdés
Már vagy 4éve legjobb barátok vagyunk, de most pár napja bevallotta, hogy tetszek neki. Én viszont nem tudnám elképzelni, hogy összejöjjünk. Mit tudnék tenni? 16/L

2014. júl. 6. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Összejössz egy olyan sráccal, aki tetszik, összetöröd a legjobb barátod szívét és végre nem fog többé jelöltként nézni rád. :)
2014. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Na szép, mintha csak én lennék az a szerencsétlen srác. Komolyan miért ennyire fontos nektek a külső, ha annyira kedveletik a fiú barátotokat, állítólag?!
2014. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Osztom az utolsó kérdését! Várjuk a válasz, Kérdező!
2014. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha a srácnak van egy kis esze, akkor megszakítja veled a barátságot. Barátnak jó párnak meg nem... Tehát csak kihasználod őt. Aztán ha lesz párod mi lesz vele? Szomorúan nézi amíg mással etyepetyélsz?

Ez a kapcsolat csak egyetlen embernek jó. Neked. Persze fenn is akarod tartani, hiszen nő vagy, lételemed az önzés. Jó ha van egy szerencsétlen lúzer akit ki lehet használni.

2014. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
annyi hogy meg mondod neki hogy nem akarsz vele járni egy 2 3 nap és elfelejti és ujra jó barátok lesztek itt a vége fuss el véle
2014. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mint barátot nagyon kedveked, de ha összejönnétek minden más lenne ... Ha ugy gondolod, hogy nem, akkor finoman mond rl neki.
2014. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem igaz, hogy a sértett emberek hogy tudnak ítélkezni. Ha nem érzel semmit iránta, akkor ez van, el kell fogadnia. Senkinek se jó, ha szánalomból jársz vele. Egyébként ennek az oka nem csak külsőség lehet. Az én legjobb barátommal azért nem járnék soha, mert nagyon különbözünk, más az értékrendünk. Nem azért, ahogy kinéz (egyáltalán nem is néz ki rosszul)...
2019. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit tudnék tenni? 16/L


Semmit

2021. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!