Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egyoldalú? Lehetne esélyem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyoldalú? Lehetne esélyem? Miért vagyok ennyire gyáva?

Figyelt kérdés

Nem bírom ki. Gyakran veszem észre hogy Rá.. kell hogy nézzek amikor eszem szerint próbálok leszokni róla. Mivel elég idegesítő lehet számára, hogy folyton őt nézem. Viszont néha ilyenkor azt látom, hogy ő is rám néz, persze ilyen kor elkapjuk tekintetünket, de időnként gyakrabban máskor meg szinte soha, de van ilyen. Szerelmes vagyok belé nem kicsit, ő ezt tudja. Ezek mellett ez egyoldalú?

Ha közelemben van lefagyok. Tehetetlennek érzem magam. Ha megyek valamerre a teremben akkor e miatt általában olyan útvonalon megyek ami elkerüli őt. De ha mégis mellette vagyok akkor ezt a tehetetlenséget érzem és monoton sétálok tovább. Ha valamiért együtt kell megcsinálni valamit, egy csoportban, vagy mellém ültetik, inkább meg se szólalok. Elnyelem bármiről van szó. A minap épp csak fél percre nem volt ott más. Hozzám szólt mert csak úgy a majdnem üres terembe mentem be, mert tovább voltam el mint a többiek. Rákérdezett de nem bírtam kinyögni egy értelmes szót sem. Mint máskor. Gyávaság ez? Akartam szólni, de nem bírtam.

Mit kéne tennem? Legalább, hogy tudjam egyoldalú-e. Megőrjít, hogy haza jövök és egy képet fogva kezdek el azon gondolkozni, miért nem teszek semmit, miért vagyok ilyen reménytelen.

Ha ezt bárki elolvasta megköszönöm, bár helyzetemre nincs megoldás de ha bárki megérti örülök, hogy ilyen emberek is élnek még.



2014. dec. 3. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen élnek ez miatt ne aggódj ..az én rekordom egy mondat eddig :D
2014. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2014. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Gondolom te vagy lány és ő a fiu amugy szivesen meghallgatalak rám irhatsz ha kiakarod sirni magad más vállán 20l
2014. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Velem is ez van de légy erős legyen önbizalmad , mosolyogj és figyeld meg fogsz helyette mást találni biztosan :) amúgy én is kerülöm ahogy lehet nekem úgy sikerült egy picit nem rá gondolni vagyis inkább kicsit elfelejteni hogy utálom és lesajnálom őt magamban ..... Hidd el így könnyebb :)
2014. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Milyen a fiú, vagy lány?

Hogyan viselkedik veled?

2014. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Dettó ugyan ez volt velem kivéve, hogy ő egy évvel idősebb volt és én nem tettem semmit... Aztán leballagott most kb. fél éve és azóta is gondolok rá és rájöttem tennem kellett volna valamit, de már hiába:) azt tanácslom légy magabiztos legyen kisugárzásod! Ne látszo rajtad, hogy megdermedsz ha a közelében vagy! Próbálj meg minél természetesebb és közvetlenebb lenni vele! Ez nagyon fontos. Próbálj vele beszélgetni, de ha egy hét küszködés után próbálsz vele beszélgettni és nem jön össze hagyd és várj! Az ami nagyon fontos az önnbizalom! Hisz akár fiú vagy akár lány senki nem szereti, ha valaki szerencsétlenkedik körülötte, igy kezeld a helyzetet rugalmasan:) Tudom, tudom hogy nehéz könnyednek lenni a közelébe de ezt kell tenned és ha találkozik a tekintetek akkor mosolyogj ne erőltetetten de próbálkozz:) Ügyesen:D
2014. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Figyelj...én teljesen ugyan ìgy voltam 8 hónapig vártam és nem mertem hozzászòlni csak bólogatni és bámulni. Aztán a barátnőim rávettek hogy mondjam el neki. :D szerintem nem kell mondanom hogy remegtem meg minden :/ Egy bálon mondtam el szoknyában kiengedett hajjal magassarkùban. Csak miatta csíptem ki magam ennyire. Szóvak elmondtam neki ő pedig erre csak annyit mondott "Mostmár mehetek?" Egész este sírtam, de 2 nap lelkizéy után megbeszéltük a barátaimmal hogy nem ér ennyit a dolog. Azòta vagyis 2 hónapja nem beszeltünk, de mindenképpen mond el neki amit érzel, minnél előbb :) ha beszélgetni szeretnél nyugodtan ìrj szìvesen meghalgatlak ha történik valami vagy csak szeretnél valakivel erről beszélni. :) tarts ki :) és az hogy félsz egyáltalán nem gyávaság!
2014. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A lány vagyok. Még egy éve tudtára hozta az egyik osztálytársam és akkor már azt mondta, hogy tudja. Vagy azért mert nem bírtam befogni a számat és pletykalap lett belőle, vagy ugyanezért amiért nem bírok a tananyagra koncentrálni órán.

Az egyik legjobb barátnőm tudtom nélkül meg kérdezte tőle, hogy tudja-e hogy rosszul érzem magam - e miatt, de csak annyit , hogy"Tudsz róla hogy szomorú". Erre azt válaszolta, hogy nem,, viszont szerintem vagy tudja, de nem akarta mondani, vagy nem tudta miről van szó.

Nem hiszem, hogy viszonozná amit érzek de ezt nem bírom elfogadni. Múltkor fél óráig hallgattam mit csinálnak. És bár láttam, hogy felismertek, utána utánuk ólálkodtam a hévig attól függetlenül, hogy tudtam lát és figyel, nem volt okom elmenni a megállóba, utána futottam vissza a suliba és ezek után jól elkéstem a tesóm ünnepségéről. Mindezt azért mert nem hagy nyugodni, hogy nem hallottam TŐLE, hogy hagyjam már békén, és ezért bár ésszel felfogtam, hogy esélyem sincs, de elfogadni nem tudom.

Ezért azon gondolkodtam, hogy írásban kérem meg, hogy mondja, mert akkor nem lesz visszaút, nem kell hozzá szólnom és el tudom neki hinni hogy komolyan válaszol.

2014. dec. 21. 11:22
 9/12 fruzsikaaaaaa válasza:
Olvass naplóregényt (pl: SZJG)és kritizáld a szereplőt én így mondtam el neki hogy bírom meg egy zenêtől .kell a link??
2015. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha elküldöd megköszönöm.
2015. jan. 30. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!