Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Egy srác belémszeretett egy játék során. egy ölelés miatt..Mindig beszélgettünk de én nemakartam többet csak élveztem hogy szeretve vagyok..aztán nyár elején már belészerettem én is és elkezdtünk járni...Viszont nagyon rövid idő után rájöttem nekem nem megy valamiért de nem..aztán elvileg túltette magát ezen az egészen. de azért még érdeklődött irnátam.Aztán új iskolaév és egyosztályba kerültünk.Engem teljesen elbűvölt..de neki bejött az osztályból egy másik csaj és. nemtudom igy minden remény elveszett. De lehet még esélyem?

#fiú #párkapcsolat #Egyoldalú szerelmek
2012. nov. 1. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, max. kavarások, de nem hinném hogy több.
2012. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet még esélyed.Mond el neki ezt az egészet.
2012. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esély? Mire? Hogy mégegyszer kibabrálj vele?

Hagyd békén. Dobtad. Tovább lépet. Más tetszik neki. Boldog.

Légy nagylány és keress mást, ne játssz vele!

2012. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de szeretem nemérted? nemjátszani szeretnék. hanem ujrakezdeni..
2012. nov. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!