Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri szerelmes levelet írni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szerelmes levelet írni a lánynak akit szeretek? 13/f

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 21:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
56%

13/l vagyok es hihhhetetlenul orulnek egy levelnek... de csak attol akit pont most szeretek:P mar tobb ember mondta, hogy tetszem neki es oket (tudom nem szep dolog) de a hatuk mogott kinevettem... pedig nem vagyok ilyen...

Hat azert sok sikert!

2015. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
na megírtad?
2015. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
nem
2015. jan. 14. 15:36
 24/29 anonim válasza:
Beszélj vele! :)
2015. jan. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 _Tóth Jázmin_ válasza:

Szerintem ez egy tök cuki dolog lenne! a mai korban a paik legtöbbje azt csinálja hogy facebookon ráír: szia járunk?

enniy -.- írj neki nyugodtan :D

2015. febr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
oké.facen nem irok neki az biztos nem is akarok emg nem si tudok
2015. febr. 3. 20:11
 27/29 anonim válasza:

Egy kérdés: Az lány az osztálytársad? Mert ha igen, akkor könnyen lehetséges, hogy az osztálytársaid téged fognak szivatni a levél miatt, ha valamilyen okból kifolyólag megtudnak arról a levélről valamit. (Az én egyik osztálytársnőmet pl. azért szivatják, mert kiderült, hogy egy nála egyévvel idősebb srác szerelmes belé.) És, ha a lány mondjuk olyan baráti körben van, aki menő vagy a barátnői nem túl jó fejek (bunkók), akkor is könnyen meglehet, hogy ,,menőségből,, nyilvánosságra hozza a levelet. :/

Amúgy szerintem szép dolog levelet írni. Amennyiben meg a csaj, és a baráti köre is jó fej, meg rendes, nyugodtan megírhatod, mert nem adódik probléma belőle. Remélem tudtam segíteni. 12/l

2015. máj. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Én 14 vagyok.. És kb. egy órája fejeztem be egy szerelmes levelet.. Igaz, hogy lány vagyok de na.. Kaptam én is és nagyon cukinak, aranyosnak tartom.
2015. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én nagyon örülnék neki 13/l
2015. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!