Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetk mire utal az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk mire utal az, hogy bárkibe "szerelmes" tudok lenni (nemtől függetlenül), akinek szimpatikus vagyok, és ki is mutatja?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről? Mi jut eszetekbe?


Nem kell homoszexualitásra gondolni, vagy testi érintkezésekre...


2015. jan. 8. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas mértékű szeretethiányra utal.
2015. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a "bárki" szó volt inkább erős.

Elbeszélni én is elbeszélek bárkivel és aki normális azzal szimpatizálok is, de ennyi.

A szerelemhez azért több kell.

Ez valóban nagy szeretethiányra utalhat.

Hány éves vagy és milyen nemű?

2015. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

21, lány

Az a furcsa, hogy én nagyon ritkán kapok olyan embert, aki szimpatikus és akivel szívesen lennék egy baráti társaságban. És nem azért, mert félek, hogy nem vagyok neki szimpatikus, és ezért alapból visszautasítom. Inkább pont hogy nagyképű vagyok, és senkiben nem látok olyan pluszt, ami érdekelne.

Erre a szeretethiányra én is gondoltam, de nem igazán látom értelmét, mert a családi szeretet semmilyen hiányát nem szenvedem, és van (igazán) jó barátom is.

2015. jan. 8. 22:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval azért furcsa ez az ismerkedős dolog, mert senki nem szimpatikus, mégis ha valakinek én az vagyok, és kimutatja valamilyen formában, egyből átesem a tulsó oldalra.
2015. jan. 8. 22:35
 5/5 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A pszichologusok tobbbet tudnak Errol,talalj egyet.
2015. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!