Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöjjek vele vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy sztálytársam aki nagyon aranyos és nagyon jóba vagyok vele, és minden megvan, de mégis hiányzik a kémia. Nem tudom mi az a plusz smi nincs meg, de valami nincs. Viszont mindenki össze akar vele hozni és igazából szerintem is jó lenne meg elv tetszek neki, de félek hogy szétbombázzuk a barátságunkat ami átlagon felüli és a baráti körünket is, persze nem azt mondom hogy egy kapcsolatnak csak csúnya vége lehet de egy kicsit féle. Véleményt kérhetek? Menjek bele, vagy ne?

2015. ápr. 26. 12:00
 1/1 anonim válasza:
Ha hiányzik a kémia akkor szerintem maradjatok csak barátok. Ha nem lenne osztálytársad akkor mondanám, hogy próbáljátok meg, ki tudja mi lesz belőle. De így valószínűleg rámegy a barátságotok, mert egy idő után úgyis zavaró lesz a kémia hiánya.
2015. ápr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!