Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki helyes, kedves, tényleg szinte tökéletes, és én mégsem érzek iránta igazán semmit. Én tetszem neki, egy ideig hagytam is magam, találkozgattunk, beszélgettünk, de semmi sem történt, mert nagyon félénk, és még nem is volt barátnője. Minden barátnőm azt mondja hogy jöjjek össze vele, mert nagyon jó srác, és később bánni fogom. Szerintetek ha összejövök vele, van rá esély hogy érezni fogok valamit iránta?

Félek hogy tényeg elszalasztom ezt a lehetőséget, mert neem is ő lenne az első. 17L



2015. febr. 9. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Give it a try, I think
2015. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért mert az első barátod, még nem kell lefeküdni vele. Amúgy az más, amikor szeretsz valakit, de még nem vagy szerelmes és adsz neki egy esélyt, meg más az, mikor egyáltalán nem vonzódsz. Most a 17 éves fejeddel úgy gondolod, hogy ő tökéletes, majd 2 év múlva már nem látod majd annak, csak azért ne gyere össze vele, merthogy "tökéletes", de nem érzel iránta semmit.
2015. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hova sietsz? Szerintem eleinte csak lógjatok együtt, aztán meglátjátok, hogy van-e mire, vagy érdemes-e építkezni.
2015. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csak azért hogy legyen valakid, inkább ne jöjj össze vele!

Inkább maradjatok még az ismerkedős stádiumban. Ha változni fognak az érzéseid vele kapcsolatban, majd csak akkor jöjjetek össze. :)

2015. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lenne 1 kérdésem, hova valósi vagy ? :) Amúgy nyiss felé, ha tényleg rendes és érdekled őt, akkor próbáld meg. Igazából nagyon kevés olyan kapcsolat van, ahol mind2 fél szerelmes. Egy idő után meg is szeretheted.
2015. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már majdnem két hónapja ismerkedős fázis van.. Miskolc környékén lakom, nem tudom ez miért fontos. :D
2015. febr. 9. 19:47
 7/14 A kérdező kommentje:
És ha két hónap alatt semmi érzés nem jött elő...
2015. febr. 9. 19:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Sosem értettem minek foglalkoznak a csajok félős beszari mulya életképtelenekkel! Ha felszedni nem bír(mert 0 hatással bír rád), akkor mégis mit fog tudni felmutatni mikor együtt vagytok? Gondolkozzál már és küld el a jó büdös francba! Csak az idődet rabolja!
2015. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet még egy kérdésem? :D

Szinte minden nap beszélünk, mindig ír, találkozni akar, stb.

Kell nekem valami nagy monológot tartanom neki arról, hogy ezt fejezzük be, vagy elég egy pár szó? Végülis, még csak meg sem csókolt, nem is volt ez semmi tulajdonképpen.

2015. febr. 9. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor mit kell befejezni? Legyél vele őszinte: bocsi, nem szeretnék tőled semmi többet barátságnál.
2015. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!