Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú,1 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú,1 évvel idősebb tőlem, együtt utazunk. Elmondanám én neki, hogy tetszik meg minden. De mi van akkor, ha én nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
az elö fordulhat hogy nem tetszel neki! akkor keresel mást! nem mindenkinek tetszhetel
2015. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mond el neki :)

En szoritok :)

Hajra! ;)

2015. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem inkabb beszelgess es ismerekdj vele elsonek, ha elmondod neki hogy tetszel akkor lehet hogy az tul sok lenne neki hogyha nem is ismer, beszelges vele, legyel vele barati kapszolatba, hulyeskedjetek aztan majd egyeszer mikor tenyleg jonak erzed akkor majd elmondod neki, de egyebkent lehet hogy mire megismered, addigra mar nem is fog tetszeni.. :D
2015. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
elozo kommentelo vagyok, egyeblent hany eves vagy? :D
2015. máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
facebook profilja?
2015. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mond el nincs veszteni valód és a azt mondja hogy őneki is tetszel akkor jöhet a csók de figyelj arra hogy ketten maradj

atok

2015. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

amúgy 16 éves vagyok :)

2015. máj. 15. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!