Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátom 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 18 születésnapjára?

Figyelt kérdés
Még kb. 2 hete vagyunk együtt de már régóta beszélünk de nem tudom mivel lephetném meg... Akkor fogjuk megünnepelni mikor bemutat a szüleinek szóval arra gondoltam csinálok egy tortát vagy valami kis sütit veszek egy bőr karkötőt mert láttam hogy azt használ viccből egy üveg gyerek pezsgőt... Rajzolol neki még valamit és mivel ő jól rajzol oda írom alá hogy "tanításra szorulok" pluszba még kellene valamit vegyek. Ti mit gondoltok?

2015. máj. 15. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet bunkosagnak veszed... De valami kis apro ajandek, mintha nem is lenne jelentossege es aztan este ha nem megy bulizni egy olyan szex amit még régen nem probaltatok.. (Pl. Analis ha kibirod a baratodert vagy egyéb ilyen bizar dolgok). Tulajdonkeppen a legmereszebb vagyai teljesitese az ágyban az ajandeka.


Hidd el ha nagyon jól csinalod felejthetetlen lesz neki ez a szuletesnap :)

2015. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok még nem feküdtem le vele, de azon gondolkodtam hogy akkor lenne az első
2015. máj. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!