Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátom születésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal 10hónapja vagyunk együtt. Nem igazán van hobbija mert inkább velem van. Eddig kondizott de már nem. (Miattam hagyta abba). Egyszerűen nemtudom mit vegyek neki mert csak engem szeret (komolyan) Már csináltattam neki párnát amin én vagyok mivel nem lakunk együtt. De úgy érzem kellene még valami.
2015. jan. 26. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
El fog puhulni, és ki fogod dobni. Szerencsétlen papucsot faragtál belőle :D
2015. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az életkorotokat jó lenne tudni, hátha az közelebb vihet minket a megoldáshoz.
2015. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Baratom 17 lesz. 10 honappal idosebb vagyok nala
2015. jan. 26. 13:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szerencsetlen! Egyet levag neked is kidolsz ugyan ugy ;))) :)
2015. jan. 26. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Ahhoz egyszer el kéne találnia :p
2015. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat persze..! :')
2015. jan. 26. 13:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha volt sok közös élményetek, akkor a készült képekből csinálhatsz egy fotóalbumot akár, amit a késöbbiekben közösen bővíthettek is további képekkel.
2015. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kemény csaj vagy, hogy véded a macsódat, majd ha leálltál vele, töprenghetnél némi saját ötleten is. Ha a párkapcsolatban te vagy a kis törékeny cica, aki nem nyújt semmit szexen kívül, akkor vegyél valami erotikusat, abból legalább profitálhatsz később is mással, nem megy kárba. Ha nincsen hobbija és nem csinál semmit, mert egy papucs lett, akkor nem érdemes költeni semmi egyébre. Talán kajálni vihetnéd el, de amilyen kis lovaggá varázsoltad, még talán fizetné is, így maradjon az első koncepció, mi szerint szexi ruhanemű.
2015. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!