Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ha szerelmes belétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha szerelmes belétek egy lány osztálytársatok, de te nem a szülinapján megölelnéd?

Figyelt kérdés
Te nem szereted, nem beszéltek egy szót se, de tudod neki mennyit jelente megtennéd?

2015. máj. 15. 20:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Boldog Szülinapot! Így utólag is :)


A szerelem pedig vak, majd idővel jobb lesz, és ki tudja, lehet később újra találkoztok. Az is lehet, hogy még beléd is esik, de addigra neked nem fog kelleni (velem is ez történt).


Puszi :)

2015. máj. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miért ne? :D Ha születésnapján ott vagy akkor valószínű hogy jóban vagytok. Én bármelyik lánybarátomat megölelném ilyen alkalomkor. Meg úgyis szülinapja van, hadd örüljön kicsit!
2015. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs félreértettem a szülinap dolgot. Hát nemtudom. Minden attól függ, hogy barátok vagytok vagy sem.
2015. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
26%
En is szerelmes vagyok egyik osztaltarsamba 9.es vagyok. Penteken elmentem bulizni es ejfel utan (mivel szombaton volt a szulinapom) odajott hozzam megolelt es boldog szulinapot kivant mondjuk mi mar smaroltunk is 3honapja de nem tudja hogy szeretem.. :)
2015. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Még nem volt csak kíváncs voltam, hogy ti megtennétek-e a lány kedvéért. Remélem ő igen, mert akkor nagyon boldog napom lesz majd.
2015. máj. 17. 23:04
 16/19 A kérdező kommentje:
11-es egyébként köszönöm.
2015. máj. 17. 23:07
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy offolok, de függője vagyok az ilyen történeteknek, kérlek írd meg, hogy megölelt-e :D


Amúgy megölelném, próbálnék nyitni is a lány felé, de ha nem éreznék úgy iránta, azt a tudtára hoznám.

2015. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Takumi-kun válasza:
meg hogy ez legyen a plusz meglepetés mert egy szerelmes lànynak nincs nagyobb ajàndék még ha félre is érti :/
2015. máj. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nos hát felköszöntött, de ölelés nem volt.
2015. máj. 26. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!