Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez az érzés mitol lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az érzés mitol lehet? Esetleg nem vagyok mar szerelmes bele? Helyre lehet meg hozni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 1 éves kapcsolatom, ami tavkapcsolat. Mostanában ritkán, havonta egyszer tudtunk talalkozni (az elmult két hónapban, előtte pedig minden hetvegen). Az a helyzet, hogy a baratom most pénteken lebukott, hogy egy lany baratjaval menne étterembe, plusz meg sokszor hazugságon kaptam a lany barátaival kapcsolatban (hozzáteszem, feltekeny típus vagyok, tehat bennem is van hiba).

Ez a pénteki dolog azonban ki készített, es ugy érzem hogy mar nem ugyanúgy érzek iránta, valami megváltozott es eltört bennem, nem vagyok boldog, sírni tudnék es becsapottnak érzem magam, beszelni is alig tudok vele.

Helyre lehet hozni ezt a kapcsolatot? Szeretem, nem szeretnem elveszíteni, de ez nekem sok!

Azt mondja, most próbálkozni fog, utolso esélyt adtam meg, de ilyen mar sokszor volt, egy ideig valtozott a helyzet, aztan ujra elő jott... Es nem tudom mit csinaljak!



2015. máj. 12. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a kerdes, mikor te is leirtad hogy mar tobbszor rajtakaptad hazugsagon mas lanyokkal, illyetve eltort benned valami?

Ha mar megadtad neki az utolso eselyt akkor megadtad, de en mar reg hagytam volna a fenebe.. szoval ha mar megadtad neki ag eselyt, akkor probalkozzatok, beszelgessetek sokat es minden erotokkel probaljatok tobbet talalkozni, olyan.nincs hogyha mondjuk 100-200km re vagytok egymastol akkor legalabb ketszer ne talalkozzatok, pl egyszer menj te egyszer o, de ha kozelebb vagytok akar szinten meglehet oldani hogy ketszer te, ketszer pedig o.

Hogy oszinte legyek, tobbszpr megtette, es ismet megint megtette.. szoval ez is pelda, hogy kutyabol nem lesz szalonna, de te tudod.

2015. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

300 km van köztünk, nyárig a többszöri találkozás nem megoldható.

Es igen tudom megtette, de nem birok szakitani vele

2015. máj. 12. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:

A kutya szokott próbálkozni.Minek erőlteted tovább?300km az rengeteg.Még idősebb korban is átgondolandó.Nem jobb lenne közelebb egy megbízható pasi?

Nincs jogom eldönteni,de én nem sok értelmét látom ennek a kapcsolatnak az írásod alapján.

2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit csináljon szerencsétlen, ha te 300 km-re vagy tőle? Minek kell ilyen messze lévő emberrel ilyen mély érzelmi kapcsolatot kialakítani, és hogyan lehetett egyáltalán kialakítani? Keressél közelebb lévő embert.
2015. máj. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

A 300km huzosabb, de megoldhatp. Vonat, busz gondolom jar, na akkor egyszer menj te, egyszsr pedig o, es az mar mindjart 2 heti talalkozas es nem havi 1, egyszoval egy fokkal jobb.

Egyebkent remelem nem leszek tul szemelyes, de miert nem megoldhato a tobb talalkozas?

Ezeket ugy irom neked, hogy nekem egy evig 1800(!!!!)km es tavkapcsolatom volt,aztan szinten ugy egy evig 200km-es tavkapcsolat, most egyutt elunk majfnem 1 eve. Mi havi 2x talalkoztunk.

Ha szeretbel tanacsot kerni, vagy barmi, nyugodtan irhatol nekem, szivesen segitek vagy megprobalok tanacsot adni.

2015. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mit csináljon? Hazudjon? Mert ha szerinted ez normális akkor oké. Kialakítani pedig azert lehetett mert egy fel éve ugyanott laktunk, csak költöznie kellett.
2015. máj. 13. 15:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso, neked pedig irtam :)
2015. máj. 13. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek közel 2 éve,de 40 felett vagyok és 100km-re vagyunk egymástól a párommal.Hetente találkozhatunk.

De egy rossz kapcsolatban minek várni valakire?

Ha működik,akkor nyilván semmi gond a távolsággal,de a kérdező esetében nem folytatnám így tovább.

3-as

2015. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!