Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
Egy éve kezdtem a gimnáziumot. Úgy gondoltam jól meg leszek de nem tudok. 3 osztály társam is ugyan abba a csoportba van mint én. Ezzel így nem is lenne baj csak az egyikbe a 3 közül szerelmes vagyok legyen most ő K. De viszont a másik osztály társam (szintén a 3 közül) ő most P, szerelmes belém és zaklat. Pedig mondtam neki hogy nem szeretem őt úgy ahogy ő engem. Azóta mióta neki ezt meg mondtam folyamatosan zaklat. Ha beszélek egy fiúval akkor oda jön és elkezdi: most komolyan ő az eseted?? Odáig jutottam hogy már szinte kerülöm. És K-val az osztály kiránduláson együtt akartunk ülni erre ő olajon hozzám és ki jelentette: velem ülsz a buszon és egész végig mellettem leszel. Erre én nagyon fel dühödtem és kiosztottam hogy mit képzel magáról. Most meg nem enged K közelébe. Folyton oda jön. K-nak is tetszem de félek hogy le mond rólam ha P tovább zaklat. Mit tegyek. Randiztam K van és amikor meghatott minket odajott és nem akart el húzni... Segítsetek kérlek!!

2015. máj. 16. 12:24
 1/2 anonim válasza:
Ha legkozelebb is ilyen lesz, szerintem K-nak mondd el, hogy P-tol nem akarsz semmit. Es szerintem P is megfogja unni egy ido utan, hogy K-val logsz es nem vele. Mert vegulis eroszakkal nem lehet senkit magunk mellett tartani. Mondom, szerintem a legtisztabb az lenne ha K-val kozolned, hogy P szamodra semleges. Ha kolcsonos a vonzalom akkor ez lenne a legtisztabb. 15/L
2015. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ássátok el a kertben.
2015. máj. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!