Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvsorozatzene05 kérdése:

Szerintetek hány éves kortól lehet tényleg szerelmes egy lány?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy engedély a szülőktől, hanem az érzés mikortól van meg benne igazán.

2015. máj. 17. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez egyáltalán nem kortól függ...
2015. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Szerintem az az egyéni lelki érettségtől is függ. 10 éves kor alatt nem igazán tartom reálisnak, de sokaknál inkább csak 16-17 éves kortól.
2015. máj. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, nehéz kérdés, attól is függ, higy mit nezünk szerelemnek... Én 14/L vagyok, teszik egy fiú, de nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e belé... Mindig rá gondolok mielőtt elalszom, meg jó volna járni is vele, de azt hiszem 14 évesen nem igazán lehet szerelmes egy lány, persze vannak kivételek.

Ismerek egy 80 év körüli házaspárt, ők már 7 évesen szerették egymást, tudták, hogy összeházasodnak. Azt mondták, hogy egész életükben nem volt egymáson kivül senkijük.

Azt gondolom, hogy igazi szerelemre kb 17-20 éves kortól "képes" egy lány, de nincsenek sablonok, tehát senki ne vegye magára aki fiatalabb és már szerelmes!

2015. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En 14 evesen voltam eloszor. Nagyon nagyon szerettem,meg most is faj neha,hogy mar nem vagyunk egyutt.
2015. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok és igazán szeretek valakit már nagyon régóta és borzasztóan fáj, hogy neki semmit nem jelentek.
2015. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En 11 evesen belezugtam egy osztalytarsamra.Gondoltam hogy semmi kulonos majd elmulik...Hat nem jott ossze.mar igy 6.osztaly elejen ejszakakat botem at folyton o jar a fejemben ,az almaimban is megjelenik.Amikor meglatom rakvoros lesz a fejem es orulten vigyorogni kezdek es nem birom abbahagyni ,a szivem vadul kalapal,a gyomrom gocsol es szedulok.Aztan par perc elteltevel lehervad az arcomrol a mosoly es a siras szelen allok es igy befordulok hogy ha barki hozamszol csak morgok egyet es beleverem a fejem a padba (sokat gejelgetek dolgokat mostansag)

Ezek az en"tuneteim" gondolom masok is vannak valahogy igy vele es ugygondolom ezzel a ketelkedoket is meggyoztem arrol hogy igenis ilyen korban is lehet szerelmes az ember✌😘😘😉

12/L

2016. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13-14 mind a kettő nemből.
2020. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!