Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lány akibe szerelmes vagyok, de ő nem az belém még mindig akar velem beszélni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és tudattam is ezt vele többször is, de ő nem szerelmes belém. Mégis akar velem beszélgetni, és ha pl. nem írok neki néhány napig facebook messengeren és suliban se beszélek vele csak köszönök akkor egy idő után kérdőre von, hogy mi a gond? És ha kicsit gorombán viselkedek, mert éppen olyan kedvem van, rosszul esik neki. Pedig elmondása szerint nem érez semmit irántam. De akkor miért nem koptat le végre? Már pár hónapja ez folyik... Akkor most érez valamit irántam vagy nem?

2015. máj. 16. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te is bejössz neki, csak nem meri magának bevallani vagy tőled fél.
2015. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak tetszik neki a helyzet, hogy valaki szerelmes belé. Az egojanak tetszik
2015. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyik percben érdeklem, másik percben meg le se szar...
2015. máj. 16. 21:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolóval értek egyet, a nők szeretik, ha rajonganak értük. Teljesen függetlenül attól, hogy Ők viszont szeretik-e a másikat. Képesek féltékenyek is lenni, holott nem éreznek a másik iránt semmit. Gimiben egyik osztálytársamba szerelmes volt egy évfolyamtársunk, és ez nyilván a lánynak legyezgette a hiúságát. Amikor viszont a srác összejött egy másik lánnyal, szabályos hisztirohamot kapott a lány, pedig akkor már neki is volt barátja. Érdekes dolgok ezek... (26/N)
2015. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha megbarátkozol egy nővel, az az első lépés igazán, hogy elnyerd a szívét. Ez már ugye fél siker, és ez már meg is van, de a másik fele nincs meg a lánynál, ami valszeg a kémia lenne az.
2015. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg baratkent szeretne maga melett tudni
2015. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, de nem is adott rá túl sok esélyt, hogy bármiféle kémia kialakuljon.

Utolsó, hát ha valóban ez van, hogy barátként szeretne maga mellett tudni, akkor csak magára gondol, mert ha pl. összejön valakivel miközben én csak egy barát vagyok, akkor nekem ez nagyon rosszul fog esni, inkább küldene el.

2015. máj. 16. 22:40
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana tőle megkérdezni, hogy végül is mit akar tőled? Nem biztos magában, az érzéseiben, vagy csak mint haverral, úgy szeretne veled beszélgetni?

Mert utóbbi esetben tényleg az lesz a vége, hogy elküldeni nem fog, de végig kell asszisztálnod, hogy valaki mással összejön és majd róla áradozik neked. Úgyhogy ha ez a helyzet, jobb ha te lépsz le.

2015. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kémia nem kialakul. :D Ha először nézel rá valakire, már akkor is megtudod állapítani, hogy bejön e vagy sem. Ez nőknél is valszeg így van.
2015. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

velem is igy van... kértem, öljük meg a reményt, azt mondta a remény hal meg utoljára


van pasija, de mégis, buliban : nahát itt még nem is láttalak, fogsz ide jövőhéten is jönni? Mondom igen, erre ő csillogó szemekkel "juuuj de jooooo "

2015. máj. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!