Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyoldalú szerelmet meglehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyoldalú szerelmet meglehet valtoztatni? Vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Van egy lany akiert teljesen odavagyok. Az evek soran azthittem o is szerelmes belem (mosolyog ram, simogat, voltam edes aranyos cuki, mondta mar hogy sokszor feldobtam a napjat). Sajnos az idok soran tobb bunko parkapcsolata volt es mindegyikel szakitott mert leakartak fekudni vele (a barmok bejonnek neki bar nem ertem igy akkor mit var). Nos egyik baratja megkerdezte hogy erez e irantam valamit mert elkopte valaki hogy tetszik es azt valaszolta hogy nem akar megbantani de neki a baemok jonnek be. De azota is simogatott becezgetett. De csak engem. Hallottam mar hogy a bunkokat sokkal jobban szeretik es sokkal tobb eselyuk van (NEM ALTALANOSITOK). Valtozzak meg erte mert barmit megtennek vagy inkabb azert hogy a jovoben bunkokent tobb eselyem legyen?

2015. máj. 17. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne változz meg,előbb vagy utóbb "kiszeret" a bunkókból és akkor talán lesz esélyed.

Egyébként 2 dolog lehetséges

Ad1 tényleg érez irántad valamit és nem akarja másoknak és neked bevallani,valami okból kifolyólag

Ad2 azért simogat meg becézget,mert k**va mélyen benne vagy a barátzónába...ha ez a helyzet akkor lehet nem lesz sok esélyed a későbbiekben sem.

2015. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem... remelem ez azertbmeg fog valtozni. Mert mar ha meglatom hogy mosolyog ram akkor szinte el lehetne olvadni. De jut eszembe allitolag azt meseltek nekem szereti ha kib*sznak vele
2015. máj. 17. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok lány szereti ha kihasználják (sajnos) lehet ő is ilyen.

Esetleg megpróbálhatsz vele bunkó lenni vagy ilyesmi.

De azt is megpróbálhatod hogy egyik este áthívod szexelni (ezt most halál komolyan mondom),de megmondod neki hogy csak baráti kufirc lenne,lehet harapni fog rá bár kitudja.

2015. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az lehet nem jo otlet. Legalabb is 11.es osztalytarsam. De a lany se egy idiota. Legalabb is szereny, onbizalomhianyos, az egyik legjobb tanulo. Bar ha valakivel bunkozok a jelenleteben mosolyogva azt mondja most szegenyt miert bantom..
2015. máj. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!