Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett egy lány, csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, csak nem tudom hogy mondjam el neki, hogy tetszik. Hogy mondjam el neki? 12/F

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Jajj... ráérsz még... :D
2015. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Addigra elviszik xd
2015. máj. 17. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell neki konkrétan bejelenteni, csak lógjatok együtt aztán a többi majd kialakul:-)
2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget:)
2015. máj. 17. 20:34
 5/9 Ballog válasza:

Kedves Kérdező!

Tapasztalatból mondom, hogy ne mond el neki, mert énis sokat szívtam azzal hogy elmondtam, hívd meg fagyizni, bókolj neki, vagy ha összeveszik valakivel vedd rá a másikat hogy kérjen bocsánatot (nekem bevált). Szóval ne félj elhívni, és harcolj érte! Hajrá! ;)


13/F

2015. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cvikmajster válasza:

Erre nincs recept :-D Egyszerüen ne gondolkozz, ne stresszelj és hívd el valahova.

Az életben elég egyszer, csak 10 másodpercig bátornak lenned :-)

2015. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

12/L

én annak örülnék a legjobban, ha elmondaná a srác :)

a lányok többsége teljesen odavan, ha egy srác azt mondja nekik, hogy ,,szeretlek'' de személyesen többet ér :)

2015. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
rogtön 13 /L leszek és hidd el a csaj tudja ,hogy totál belé vagy zúgva én is mindig tudom és egy csaj oda van amikor megtudja ,hogy az a srác akiről gondolta az tényleg belé van esve . sztem csak mond meg neki hogy már egy ideje tetszel és hogyha te nemcsak barátságot érzel irántam akkor majd szólj
2015. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És mi tetszik benne? Mert ha csak szép akkor nem igazán éri meg, mert lehet kívülről szép, de belülről rohad. Kedves? Aranyos? Jószívű? És azt nem tudod hogy ő szeret-e téged?
2017. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!