Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez minek a jele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek a jele?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedek egy lánnyal, eddig jól elbeszélgettünk, multhét előtti hétvégén valahogy megváltozott, multhét hétfőn,írtam neki szia, vissza írt hogy szia, kérdezte hogy hogy vagyok, mondtam jól, visszakérdeztem, aztán kérdeztem hogy a napod hogy telt, onantól kezdve péntekig nem írt vissza, pénteken ő írt rám hogy szia mizujs velem, elbeszélgettünk, sziveket is küldött, mondta hogy szeret meg minden. Szombaton ráírtam, 2 órával később visszaírt, kérdeze mizujs, küldött szivet, puszit. Vasárnap rá se írtam mert nem volt időm, meg kedvem se mert kételkedtem. Este rám írt, beszélgettünk éjfélig. Mámma küldtem neki szivet délelőtt, kiírt hogy látta, azóta semmi, de folyamatosan fent van. Ráírni meg nem akarok újra, nehogy zaklatásnk meg nyomulásnk vegye!

Szerintetek is átverés és reménytelen ez a dolog ha így reagál a lány?



2015. máj. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól hogy a messenger azt írja ki hogy fent van még nem biztos. Bár én is szoktam ilyen dolgokon rágódni.

Meg pl nekem ismerkedésnél van egy olyan szakasz amikor hirtelen elegem lesz a másikból és mégse akarom. Ilyenkor kell hogy bebizonyítsa hogy igen is jól járok azzal ha mi jobban megismerjük egymást. Lehet nála is van egy ilyen szakasz. Bizonyítsd be hogy fontos neked.

2015. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz adni tippet hogy hogyan, sokszor mondtam neki hogy szeretem, meg ő említette hogy találkozni akar velem, de ha ilyen ritkán ír vissza nem tudom megbeszélni vele mikor és hogyan jó a a találkozó. Mint említettem, nem nagyon akarok ráírni még 1x, mer nem akarom hoy nyomulósnak nézzen. Talán a telószámát kérjem el?
2015. máj. 18. 16:53
 3/6 anonim válasza:
Ez egyértelműen illuminati!!!
2015. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Illuminati szót, kifejtenéd bővebben? Mert nem nagyon értem a szó jelentését!
2015. máj. 18. 17:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor oké ha nem akartok segíteni!:/
2015. máj. 18. 17:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek, legyezek már szívesek! :/
2015. máj. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!