Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam mit tegyek?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok és van egy osztalytársam aki nagyon tetszik.

Arra gondoltam,hogy hamarosan itt a nyári szünet és előtte elmondom neki és meg mindig Eút tervezem.Van pár jele,hogy én is tetszek neki ezeket most leírom:sokszor szokott nézni,sokszor szeretne velem beszélgetni,és a múlkor az egyik haverom azt mondta nekem,hogy ő azt halotta(nem tudom honnan),hogy én is tetszem annak a lánynak.Valamint most egy kicsit betegvoltam(nem voltam suliban)és ma ő volt az első aki megkérdezte,hogy jobban vagyok-e? Szerintetek ez még kevés és próbáljak megfigyelni több jelet vagy pedig évvégén mondjam el neki,hogy tetszik nekem?

Az értelmes válaszokat előre is köszi!



2015. máj. 18. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Házi nyúlra nem lövünk, ennyi a véleményem. És ezt tapasztalatból mondom.
2015. máj. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is tapsztaltam mait az első modott lehet együtt lesztek kicsit és után meg borzasztó lesz nekem is így van. De ha te mindenképpen ezt megakarod osztani vele akkor tedd.
2015. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi az első kettőnek a választ!

Ez is hasznos volt!

Még jöhetnek a válaszok

2015. máj. 18. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj 8. végéig, nem akarsz kényelmetlen helyzetbe kerulni minden nap, amikor suliba mész
2015. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Helló. :)


Kettő csajjal voltam az osztályomból. Egyikkel majdnem egy évig. De teljesen tönkre ment most meg utáljuk egymást. A másikkal (nem rég) pedig 1,5 hetet lehettünk együtt. De ha beleszeretnék teljesen egy másik csajba az osztályból, hiába mondják sokan meg mondom én is, hogy osztályból nem járok senkivel, de akkor lehet hogy mégis. Bocsi ha érthetettlen vagyok este van :/ . Tudom, hogy könnyű mondani, hogy menj most oda hozzá, mint megcsinálni, de te is adj neki kisebb "jeleket" aztán valld be. -tolka :)

2015. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó Köszi a választ!
2015. máj. 19. 06:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, nem gáz, max összejöttök, és sok jót átéltek együtt, még ha ballagás előtt is lesz vége, az időt nem kapod vissza, úgyhogy hajrá. Ne várj. Nehogy a végén azt higgye, hogy neked ő nem tetszik, és megunja a várakozást, annak ellenére hogy tetszel neki. Sok sikert :)
2015. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ!
2015. máj. 20. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:

*amit

2-es voltam.

2015. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!