Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miyen ha lany kezdemenyez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miyen ha lany kezdemenyez?

Figyelt kérdés
A fiu akibe bele vagyok zugva es - a viselkedese alapjan - o is erdeklodik irantam, de nagyon felos nyugodt es nem beszedes fiurol van szo, szoval nem jellemzo ra h kezeibe venne a dolgokat es valamit csinalna is azert amit (remelem) akar. Az milyen lenne ha en kezdemenyeznek? Egy ilyen fiutol barmikor is el lehet varni hogy kezdemenyezzen? Elfogadhato hogy a lany kezdemenyez?

2015. máj. 19. 15:40
 1/8 anonim válasza:
Szerintem teljesen elfogadható a mai világban, ha egy lány kezdeményez, úgyhogy nyugodtan! :) Talán mondjuk még egy életkorra kíváncsi volnék.
2015. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, nyugodtan kezdeményezhetsz.

Lehet, hogy kicsit több önbizalmat is adna a srácnak.


15F

2015. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16 eves vok, csavo is annyi korul van, egy evfolyamba jarunk
2015. máj. 19. 21:58
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lúzerek fogadják ezt el. Egy normális srác nem fog rád jó szemmel nézni ha rányomulsz! Ráadásul abban a korban még a haverok is cikizni fogják miattad. Aztán bszhatod, hiába tetszenél neki, ha te kezdeményeztél. Ciki leszel...
2015. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mennyei.

utolsó,te hol élsz?

2015. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kövezzetek meg,de szerintem az lenne a normális,ha srác kezdeményezne.

Neki kéne a dominánsabbnak lenni,határozottnak és magabiztosnak.

Ha mégis kezdeményezni akarsz,csak tessék.

De ne legyen nagyon nyilvánvaló,lehet,hogy rosszul fogja érezni magát.

Egyszer csak rájön,hogy akarsz valamit.

Kivéve,ha nem.

2015. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szuper!

Csak a legtöbb srác nem tud mit kezdeni vele, és ráadásul előítéletekkel kezelik! Kezdeményez=rossz lány

2015. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gondolom, már nem aktuális a dolog, de a mai világban majdnem mindent lehetséges.


Körülbelül tavaly ilyenkor volt egy lány, aki nagyon tetszett, alig vártam már arra, hogy elmondjam neki, többször is neki futottam, de mindig koppant a fejem az ajtón, de mégsem adtam fel, mert egy remek embert ismertem meg benne.


A lényeg, hogy elmentünk kenuzni kettesben, és ott elmondtam neki, hogy mi is az amit érzek, de ez távkapcsolat volt így akkor az egy nagyon különleges pillanat volt, ami mélyen megmaradt bennem. Ezután ő volt az, aki az első csókot kezdeményezte, és nekem ez kellett legalábbis rengeteget segített számomra.


Egy dologra figyelj viszont oda, ne áldozd fel a barátságotokat csupán a szerelemért. Én rosszul döntöttem és valószínűleg az a lány soha többet nem fog már szóba állni velem. Életemben először, vissza pörgetném az időt egy évvel. Talán ez az első dolog, amit tényleg megbántam, hogy hülye voltam.


Sok sikert kívánok a dologhoz! ;)

2016. máj. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!