Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt miért csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt miért csinálja a fiú, aki régen tetszett és a barátnője?

Figyelt kérdés
4 éve nagyon-nagyon belehabarodtam egy fiúba és ezt ő is tudta, de nem lett semmi, mert még fiatal voltam és..nem éppen egy álom nő, ezért visszautasított. Azóta azért már kikupálódtam valamennyire. Van is párkapcsolatom és a srácnak is van barátnője. A srác, a barátnője meg én egy suliba járunk és feltűnt (megjegyzem nem csak nekem), hogy bármikor, mikor elhaladok a folyosón bámulnak...Azt többször is észrevettem, hogy a srác bámul...de, hogy még a barátnője is..elég zavaró..és általában heves csókcsatába kezdenek a folyosón, mikor meglátnak. Esküszöm én ezt nem értem... Nem vagyok féltékeny...egyszerűen csak feltűnt a barátaimnak is és nekem is, hogy folyton bámulnak..Először azt hittem csak bebeszélem, de kiderült, hogy nem. Szerintetek miért van ez?
2015. máj. 19. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele... Ha tetszel nekik had nézzenek! :D
2015. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj eszrevette h a pasija lehet elkezdett nezni teged meg ilyenek ezert a csokcsatakkal is probalja ereztetni h az ove a srac..es azert nez mert feltekeny
2015. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!