Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes érte küzdenem még akkor is, ha barátnője van, és állítása szerint már régen megromlott a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

18L: Munkatársak vagyunk. Már régóta látom rajta, hogy bejövök neki. Egy házibulival kezdődött az egész. Hívtam táncolni, dumáltunk mindenről... jól elvoltunk. Aztán mivel mindkettőnknek dolga volt már reggel, eldöntöttük hogy elmegyünk aludni. Kettesben voltunk, és egy kicsit eljátszadoztunk. A baj csak az, hogy elvileg barátnője van, aki a buliban nem is volt vele, és mondta hogy a kapcsolatuk erősen megromlott. Sokat ölelgettük egymást, puszilgattuk egymást... Nem vagyok szerelmes, de amikor munka közben is a közelembe jön, érzem azt a bizsergést, és ilyenkor nagyon gyorsan ver a szivem. Nagyon előzékeny velem szemben, sokat segít, sokat beszélünk HA találkozunk. Azonban az este történteket nem szeretné hogy kitudódjon.


Szerintetek érdemes "küzdeni" érte? Ha annyira nem szereti már a párját, csak otthagyja miattam nem?



2012. máj. 27. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jobb ebbe nem belefolyni.Kérdezd meg tőle konkrétan mit akar(bár szerintem csak egy laza d.gást).
2012. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is kérdezd meg tőle, hogy mi van..de ha bejön neked akkor ne hagyd futni ;)
2012. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen ezt tőle kell megkérdezni és ha tetszik és szereted akkor érdemes küzdeni, csak utána ne hogy csak arra keljél.
2012. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a legősibb etető szöveg ami létezik. Ha annyira szar a kapcsolatuk már rég, akkor miért is vannak még együtt? Ha neked ilyen pasi kell, akkor megéri küzdened érte, mert megérdemled. Sok sikert kívánok. Mást nem is fűznék hozzá, mert felfordul a gyomrom az ilyen sztoriktól. Sok gerinctelen ember, hihetetlen.
2012. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyanért érdemes küzdeni, akinek nem foglaltak a vegyértékei. Főleg, ha nem is vagy szerelmes.


26 N

2012. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát pórbál kihasználni ha már nem akarja h kitudódjon megkap 1-2 numerára utána meg mondja h ne tudodjon ki ő nem veszít semmit ha utána nem foglalkozik veled mert ott a bnője...
2012. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!