Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem merem megfogni a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem megfogni a barátnőm fenekét, mit szólna, ha megfognám?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk és ha csókolózunk, nem merem megfogni a fenekét.Megfognám, de félek, hogy megpofoz, vagy valami.Több filmben láttam már ehhez hasonlót.16/F

2015. máj. 19. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ha már csókolóztok, akkor valószínűleg nem fog kiakadni.

A film meg nem feltétlen reprezentálja a valóságot. :)

2015. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Hát... A barátnőd... :) Csak nem pofoz meg mikor a Te párod... Szerintem ölelkezésnél nyugodtan próbáld meg.. Nem lesz baj :)


A filmekkel meg ne törődj..azok csak filmek..

2015. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Én kiakadnék, ha a párom a fenekemet fogdosná. Mindennek meg van a maga helye és ideje szerintem s a fenékfogdosás az ágyba való, én úgy gondolom~
2015. máj. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Haver én még a női haverjaim seggét is megfogom, mindegyik poénból visszapofoz de az összesnek titkon bejön.
2015. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
En szeretem ha a paromnak a keze csokolozas kozbe lekandikal es gyengeden megfogja a fenekem :)
2015. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
16 éves vagy és nem mered megfogni a barátnőd seggét? :D nem csodálnám ha azért pofozna fel mert nem teszed
2015. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar :) van hogy segit a parom felmenni a lepcson :D

18/L

2015. máj. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy segít?:)
2015. máj. 20. 10:49
 9/14 elsehiszed ***** válasza:
Elmondom én hogy mi a baj.. Ezt csak te gondolod túl 2 hónapa alatt nem sikerült még megfogd a nőd seggét most meg úgy érzed hogy húú hát most már ha eddig nem fogtam meg és nem hiányolja akkor mit szolna, most már milyen ciki lenne megfogni ha eddig nem tettem... De ez rohadtul nem így van szóval legyél tökös és holnap ha taliztok a fenekénél húzd oda magadhoz és smárold le, tetszeni fog neki. :D Vagy úgy fogsz járni mint volt csajom exe akit kiröhögtünk mert sosem fogta meg a lány seggét. A csaj velem nevetett... Nevetség tárgya akarsz lenni?? Na látod! Amúgy meg már 2 hónapja együtt vagytok, nem a seggtapin kéne már gondolkodni :D:D:D
2015. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
úristen, nekem a barátom már 2 hét után megfogta a fenekem, egyáltalán nem zavart, alapvető dolog, hogy megengedem neki :D
2015. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!