Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinalnatok most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnatok most?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki kb. 4 éve a legjobb barátom , és kb nyár vége óta az én részemről több, es ezt elmondtam neki , de ő azt mondta, hogy ő ugyanúgy barátként szeret , es ,hogy biztos találok nala tökéletesebbet meg ilyenek... Es amikor találkozunk (van egy baráti társaságunk akik az én kivetelemmel lányok) akkor feltűnően mondja a barátnőjének , hogy az a pali meg ez a pali ilyen-olyan helyes meg így úgy amúgy.... Szerintetek mit csináljak? 15/f

#szerelem #szardolog #remelem nem olvassa el
2015. máj. 20. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
nyald meg a fülét...Dancsó is ezt tenné
2015. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pudingot
2015. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na akkor próbálok egy normális választ adni, ha már pár embernek nem megy:D én például akkor csinálnék ilyet, ha féltékennyé szeretném tenni azt a srácot vagy pedig még jobban a tudtára adni, hogy nem akarok semmi többet. legalábbis szerintem. és mivel mondta, hogy nem akar többet és találsz nála szebbet, jobbat stb (ez a sablon nem megbántó lekoptató duma...) ezért valószínű, hogy tényleg nem akar többet. ha fontos neked a barátságotok akkor tudod úgy kezelni a helyzetet, mintha semmi sem történt volna, vagy pedig sajnos a végén eltávolodtok egymástól... de ez csak a saját személyes véleményem
2015. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!