Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe? Mindig is egy szűz barátnőt szerettem volna, mert én is az voltam, és más után nem tudom annyira. és ez volt egy nagy vágyam.

Figyelt kérdés
Összejöttem jelenlegi barátnőmmel, akit régebben többen megerőszakoltak, és ő úgy vesztette el, de ő magától senkivel. És én ezt nem tudom könnyen elfogadni, és mindig ott van előttem. Ti mit csinálnátok a helyembe hogy nekem se legyen ilyen, és neki se legyen kellemetlen
2015. máj. 19. 10:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%
Nem értem, hogy erőszakolhatnak meg valakit többször is. Úgy értem most komolyan... ehhez miniszoknyában és magassarkúban kell folyamatosan a nyóckerben sétálni az éjszaka közepén...
2015. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
13%
prosti volt talán a barátnőd?
2015. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

vedd úgy, hogy azt nem ő akarta, nyilván nem is élvezte, szóval bár igazából már nem szűz, érzelmileg és saját döntése alapján téged választana elsőnek

gondolom téged se az érdekel, hogy fizikailag szűz legyen, hanem hogy te legyél neki az első

ilyen esetben meg ez valamilyen szinten meg van

sajnálom szegényt, biztos megrázó és szörnyű lehetett

szóval ha ezután úgymond rád bízza magát, az még nagyobb dolog

2015. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts vele... ha nem tudod elfogadni a múltját, akkor nem te vagy számára az igazi. Bizonyára neki se lehetett könnyű feldolgozni, megérdemel egy olyan párt, aki ezt nem veti a szemére.
2015. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy 1 alkalommal volt több elkövető.


Amúgy nem elég neki még ez is, a saját barátja is undorodik tőle.. Szégyelld magad!

2015. máj. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem prosti volt.. 13 évesen csinálták vele. Csak a szülei nem foglalkoztak vele túlságosan.
2015. máj. 19. 10:41
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
Te rohadt felszínes vagy, hogy azon nem tudsz túllépni, hogy szűz-e a barátnőd. Első szex után dobod mert már nem szűz? nem akarlak elkeseríteni, de a szex nem úgy megy mint 200 éve. Nem várnak az emberek az esküvőig
2015. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el, az ő lelki traumája nagyobb, mint a te "traumád". Inkább segítened kéne neki és biztatni, nem hogy még te nyavalyogsz, hogy szegény lány nem szűz. Nyilván nem jókedvében erőszakoltatta meg magát.


Aki meg itt miniszoknyázik, az még biztos nem volt szexuális abúzus áldozata... Nem kell ahhoz miniszoknya meg kirakott mell, aki erőszakol, az a mackónadrágos nagykabátos csajokkal is ugyanúgy megteszi...

2015. máj. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

ilyennel ismerősöm nekem is van akit megerőszakoltak 13-14 évesen,de nem többször ,de az a csaj azóta frigid

hát nem tudom kérdező, nekem sandít ,hogy lehet valakit többször megerőszakolni,ha csak nem családon belül mondjuk az apa teszi meg,akkor esetleg

de kényszerkapcsolat, tehát, a szomszéd srác járt át erőszakolgatni a csajt, olyan nincs.

vagy nagyon igénytelen környezetből való a csaj(értsd: még egy feljelentést sem tesz az erőszakoló ellen) vagy hazudik neked.

esetleg,ha a sztorit leírnád nagyjából név nélkül ki és ,hogy tette közelebbi választ is tudok adni

2015. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Interferencia ***** válasza:
94%

Ő egy értékes és nagyon erős ember, hogy fel tudta dolgozni ezt a traumát, hatalmas dolog, hogy ezek után előtted megnyílt, és le szeretne veled feküdni. Nem tehet arról, hogy néhány állat mit tett vele a múltban, azt szeretné, hogy te legyél neki az első. A helyedben nagyon támogató és óvatos lennék vele, semmit nem erőltetnék.


Amúgy volt olyan barátnőm, akinél sejtettem, hogy történhetett vele hasonló a múltban, de magától sosem mondta el, és pedig nem mertem rákérdezni.

2015. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!