Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek mit jelent az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mit jelent az, hogy ideális pasi, mik a belső értékei egy ideális pasinak?

Figyelt kérdés

külsőre hogy nézzen ki, belsőre milyen személyiségjegyekkel rendelkezzen?

Mivel ez mindenkinél egyéni függő, ezért vagyok kiváncsi arra, hogy konkrétan neked mi a KONKRÉT ízlésed külsőre-belsőre. Kort is írjatok.


2015. máj. 21. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Külsőre mindegy de az ideálom az ducibb vagy izmosabb szóval nem az a nagyon vékony, de egyébként annyira nem érdekel a testalkata lehet, hogy legközelebb egy vékonyabb fiú fog megtetszeni. Belső: vicces, kedves, lehet vele beszélgetni, nem bunkó és elfogad úgy ahogy vagyok.
2015. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külső : ápolt haj (nálam ez valamiért nagyon fontos) nem kell páva meg ilyen hülyeségek csak ápolt. Jól öltözködjön , elegánsan és vagy nem ilyen ocsmány swag yolo cuccokban nálam kb. ennyi :D

Belső : Legyen humora , ne beszéljen nagyon trágárul , kedves és őszinte legyen , merjen véleményt mondani , törődő legyen és segítőkész , + érett

2015. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13/L voltam (2)
2015. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!