Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszek e a lánynak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13-14 éves vagyok van egy 12 éves lány keveset beszéltünk egy kiránduláson 3 naposon és facebookon is beszéltünk de nemtudom hogy tetszek e neki mert nekem tetszik és beleszerettem.

2015. máj. 21. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
üdv! én ilyen kor mindig megkérdzem hogy milyen pasinak tartasz?
2015. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

várj még vele sosem késő eldönteni. én hat éves koromban( most 12-13 éves vagyok ) volt egy baráti viszonyom egy lánnyal. Akkor azt mondtam neki : Ha a sors úgy akarja ( ez nem valami filmrészlet , szó szoros értelmében így volt ) hát legyen , de még legalább 2 évet várjunk."Így is lett vagyis nem teljesen az a két év legalább hat évbe torkollott. Negyedik o. félévében az osztálytársam lett , most hatodikban megvolt az első csók meg satöbbi ... remélem te nálad is beválik


részletek : A lányal amikor nem találkoztam Németországba ment ki

2015. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok köszönöm 2. válaszoló
2015. máj. 21. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!