Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy tetszek-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 17:45
1 2
 1/14 Interferencia ***** válasza:
És mi honnan tudhatnánk?
2015. máj. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval,van egy fiú osztálytársam,az a tipikus vicceskedős,mindenkivel kedves. Nem igazán beszéltünk a suliban,de nemrég elkezdtünk facan beszélgetni,és ott szóvá tette,hogy a suliban alig beszélünk. Utána továbbra is facen tök jókat beszéltünk,ma volt az első nap a suliban a szünet után,és nagyon zavarban voltam a beszélgetéseink miatt,mert elég zàrkózott és félénk làny vagyok. És ma nap végén odajött hozzàm,és mondta,hogy "Na látod hogy nem beszélünk sokat" és ezt ilyen full vörös fejjel mondta. Nem tudom,hogy most tetszek-e neki, vagy csak kedvességből ilyen. Szerintetek?
2015. máj. 11. 17:50
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos elég nehéz fiúkkal beszélgetnem,emiatt azt is hihetik,hogy nem érdekelnek,pedig nem így van,csak nagyon hamar zavarba jövök,elpirulok.. :/
2015. máj. 11. 17:54
 4/14 anonim válasza:
Biztos hogy bejossz neki. En nem beszelgetek olyan lanyokkal akiket nem birok, foleg nem szemelyesen, na meg nem vorosodok el ha egy semleges csajjal beszelek. Kuldjel neki par szivet vagy :*t chaten es kiderul :)
2015. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ő minden lánnyal kedves,még a p*csákkal is,meg eleve sok lánybarátja van,emiatt vagyok kicsit bizonytalan.
2015. máj. 11. 17:57
 6/14 anonim válasza:

Ú, én is pont ezzel a problémával vagyok :) És ugyanez a sztori :)

Szerintem bejössz neki, főleg ha vörös volt, hajrá csajszi ;)

2015. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sok sikert neked is :)
2015. máj. 11. 18:03
 8/14 A kérdező kommentje:

És hogy kéne elkezdeni ezt az egészet?

Elhívni nem merem sehova.:/

2015. máj. 11. 18:05
 9/14 anonim válasza:
Ird hogy megy xy film a moziban, csak nem akarod egyedul megnezni v utalj ra valahogy. Ha van egy kis esze levagja, de ha nem egy csajozos tipus akkor kerdezz ra nyiltan. En tul sokaig huztam egy lannyal az ismerkedest es csak az lett a vege hogy lecsaptak ra :( nincs mit vesztened szerintem :)
2015. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Norcika2001 válasza:
És még azoknál a lányoknál is elvörösödik, akik szerinted egy köszönést sem érdemelnek meg? Szerintem tettszel neki, úgyhogy megéri kideríteni :)
2015. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!