Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy keressem meg ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressem meg ezt a srácot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval tegnap jöttünk haza az osztályommal egy háromnapos kirándulásról, és egy nagyon jó barátnőmnek szerelmet vallott egy idegen srác, és tökaranyosan jött ki :D a probléma az, hogy a srác elmondta a nevét, azt is hogy hol lakik, de a vezetékneve a barátnőm szerint nagyon nehéz volt megjegyezni, tehát csak azt tudjuk hogy mi a keresztneve és hogy hol lakik, illetve van egy furcsa második neve. Na most a barátnőmnek is tetszik a srác mert kedves volt, és el is mondta a saját nevét a srácnak. Egy a problem, hogy a barátnőmnek nagyon gubancos német vetékneve van,ésszegény csávó még mindig azt találgathatja hogy hogyan kell leírni.. :'D én meg egész nap a gépet baámultam és Sherlock Holmes létemhez méltóan nyomoztam a gyerek után (vagyis kerestem facebookon) már a becenevének minden fajtáját is beírtam a keresőbe várossal együtt de marhára nem találtam... ._. Megnéztem már sokmindent az m betűs vezetékneek listájától kaposvár lájkolóiig, de egyszerűen nincs meg és ezért fordulok most hozzátok.


Nem kérek olyan válaszokat hogy "add fel nem fogod megtalálni" stb.. Nem fogom feladni mert nagyon szeretném hogy boldog legyen, a többi körülöttem élő embert belevéve. Na meg nem adnám fel már csak azért sem. :) Szóval ha valakinek van ötlete hogy hogyan keressem meg azt örömmel veszem :)


Nagyon szépen köszönöm ha végigolvastad! :)) :D


2015. máj. 21. 20:40
 1/3 anonim válasza:
szerintem a legegyszerűbb ha megint elmentek kaposvárra személyesen
2015. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
járjátok körbe Kaposvárt (10 fős csapat szétszórva), hogyha látjátok, követni kell, amíg oda nem ér a barátnőd
2015. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Írj privátba! Kaposvári vagyok, talán segíthetek.
2015. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!