Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem-e a srácot vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem-e a srácot vagy ne? (kicsit hosszú, de olvasd el)

Figyelt kérdés

Van egy srác, novemberben találkoztunk először, nem sokszor randiztunk. Huszonévesek vagyunk mindketten. Most sokat dolgoztam (12 napot szünet nélkül, reggel 8-22:30-ig nem voltam elérhető). Az utóbbi két hétben így nem tudtunk találkozni. A héten lett volna rá lehetőség, de olyan lehetetlen időpontban ért volna rá: szenteste. (Külföldi, ők nem tartják). Azt mondta, ha legközelebb lenne rá mód, majd keres (ez tegnapelőtt volt). Nekem már nagyon hiányzik egy férfi. Inkább csak szeretők vagyunk vele. Érdemes lenne ráírnom, hogy nem találkozunk-e vagy az nagyon nyomulás lenne?

Legutóbb 15-én találkoztunk, utána 20-án rákérdeztem nem megyünk-e el valahova. Nem ért rá. Ő rákérdezett 24-én, én nem értem rá. 25-én írta, ha ráér, akkor ír. Sok lenne, ha rákérdeznék, hogy mikor találkozunk? (Szerintem az lenne, de nagyon hiányzik.)



2014. dec. 27. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamit, ráírsz...
2014. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj csak rá, nyugodtan.
2014. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, ha férfi kell, akkor ismerek egyet
2014. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem lenne sok. Keresd nyugodtan, és kezdeményezz nála egy másik talit. Nincs abban semmi szerintem, ha egy lány ír rá egy fiúra és hívja el. F/20
2014. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!