Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem lenne túl korai?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem lenne túl korai?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és tetszik egy fiú, akivel a közös hang is meg van még minden, szóval nem Plátói a dolog, és nem is lenne szerintem csóknál több, de félek ez még túl korai lenne.

Szerintetek?


2015. máj. 22. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
en a fiu helyeben kicsokolnam a fogaid koze ragadt csirkehusdarabot is!
2015. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de hogy korai ! tégy belátásod szerint
2015. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A csók az sosem korai :) Az első együttlétet szerintem viszont 16 éves korotok után érdemes megtenni.
2015. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2: hát jó... azért írtam ezt kik mert nincs túl nagy belátásom...

3: itt még a kézfogásokról lenne szó.....

2015. máj. 22. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor hajrá ! :)))
2015. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a korai, amit te annak érzel. ha úgy érzed, hogy kész vagy rá, és szeretnéd, akkor nem kell halogatni. hogy mások korainak tartják vagy sem, azzal nem kell foglalkozni, csak azzal, amit te/ti éreztek.
2015. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm :)
2015. máj. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!