Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 36 éves nő vagyok, eddig...

Madarász Anikó kérdése:

36 éves nő vagyok, eddig rendesen megvolt a menzeszem, az utóbbi időbe elég erős volt, és darabos. ám most a legutolsó menzeszemnél épphogy barnás folyadék van de már a 10. -napja. Lehet ez korai klímax?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
én orvoshoz mennék, ő tud tutit mondani
2015. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, lehet hormon is, meg egyéb is. Menj el nőgyógyászhoz, ő meg tudja mondani. Én 34 éves vagyok, 2 hónapja vérzek és hormonproblémák miatt van, rendes vizsgálatot csináltak, rákszűréssel, érdemes ebben a korban évente menni, sose lehet tudni. Szóval nézesd meg magad
2015. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fél évente járok orvoshoz,mert volt 6 mütétem,egy petefészkem van és 1 hónapja voltam orvosnál,azt mondta minden rendben.de azért köszönöm
2015. máj. 22. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor magánhoz menj el, lehet a műtétek utóhatása, nem? Nem tudom Lehet tényleg ártatlan dolog és elmúlik magától
2015. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!