Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ez mennyire zavaró?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mennyire zavaró?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megismertem és facebookon beszélünk, csak hétvégén tudunk találkozni, mert nem egy városban lakunk. A kérdés pedig, hogy minden nap ráírok meg elkezdek vele beszélni, csak nem anyira beszédes meg stb. és az mennyire idegesítő, hogy minden nap ráírok és megkérdezem ,hogy hogy van meg milyen napja volt? 17/f
2015. máj. 24. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Azért nehéz erre így válaszolni, mert nem tudhatjuk, hogy mennyire kedvel téged. De ha önmagamból indulok ki.. én szívesen beszélek valakivel minden nap, ha szimpatikus. Sőt, sokszor várom is, hogy mikor ír rám, stb.

De el lehet dönteni, hogy hogyan viszonyul hozzád pl arról, hogy mennyi idő elteltével ír vissza, ha hosszabb szöveget írsz neki, akkor nem csak egy-két szóval válaszol-e...

Persze lehet, hogy szerény a csaj és azért szűkszavú, de pl én is egy eléggé visszahúzódó lány vagyok alapból, mégis ha valakivel szívesen beszélek és érdeklődöm iránta, akkor egyrészt ott ülök a gép előtt és csak várom mikor ír vissza másrészt nem rendezem le a beszélgetést pár szóval.

Ha valakivel nem annyira szeretek beszélni, na akkor vagyok olyan közömbös és akkor válaszolok csak úgy röviden, hogy azért mégis írjak neki vissza, de közben nem szívesen teszem, mert lerázni sem akarom, nem akarom megbántani.

És amúgy igen, zavaró tud lenni, ha valaki minden nap ír, de nem minden esetben. Te ismered a lányt, én ismeretlenül meghatározni nem tudom ezt. Próbáld valahogy kideríteni, hogy mennyire érdeklődik irántad.


18/L

2015. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez figyelmes , nem idegesito.

18/L

2015. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zavaró


Egyetértek az eddigi válaszokkal, az első válaszoló nagyon jól leírta…

Én is voltam hasonló szituációban 1 éve, megismerkedtem egy sráccal facebook-on (ő írt rám), más városban laktunk (kb 50 km-re). Én nem vagyok egy beszédes lány, csendes és visszahúzódó vagyok, a kommunikáció nem az én terepem, lassan nyílok meg mások előtt. Mindig a srác írt rám, kérdezte mi van velem, meséljek vmit stb… egyáltalán nem zavart, mindig alig vártam, hogy rámírjon, és rögtön tudjak válaszolni, de én nem sokat írtam beszéltem, főként ő beszélt….összejöttünk hetente 1-szer találkoztunk a távolság miatt…nem sokáig tartott a kapcsolat, mert nem tudta elviselni hogy nem beszélek sokat meg hogy messze lakunk egymástól, meg ilyenek….


Szerintem nem zavaró, abból, ahogy ír és válaszol megtudhatod, hogy zavaró-e neki avagy sem..ne add fel, írj neki nyugodtan (de azért ne vidd túlzásba), egy kis idő után majd ő is rád fog írni, sztem csak egy kis idő kell neki.


20/L

2015. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!