Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Az mennyire gáz vagy...

Lányok! Az mennyire gáz vagy zavaró, ha egy fiúnak van egy pár plüssállata?

Figyelt kérdés
Nem olyan sok, 3-4db amit megtartottam a gyerekkoromból.
2015. ápr. 4. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna.
2015. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem játszik velük, viszi magával vagy vmi hasonló gyerekes dolgot nem csinál, csak ott van a szobájában mondjuk egy polcon, az egyáltalán nem zavarna
2015. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar ha ő is elfogadja, hogy nekem van egy tucat. 14/L.
2015. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Te hány éves vagy kérdező?
2015. ápr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van több is, és velük szoktam aludni.

38/F

2015. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 leszek 1 hónap múlva :D Nem szoktam velük játszani meg semmi, csak emlékek :)
2015. ápr. 4. 18:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak. :DDD Mondjuk én meleg vagyok, nem tudom számít-e..... 17/F
2015. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátomnak is van 3, és egyáltalán nem zavar. Egy van az ágyában amit tőlem kapott még 1 éve, az egy plüss pingvin elég nagy darab viszont ha egyedül alszik mindig átkarolja mert én jutok neki eszébe :) Ez az egy normális szerintem. Neki amik megmaradtak a gyerekkorából azok inkább örök emlékek neki. Azok közül van egy eléggé lestrapált plüssnyúl amit még 1 éves korában kapott az apai nagymamájától, azért is kötődik hozzá mert a mamája másnap halt meg. Ő nem sokra emlékszik ebből de ő neki ezért is fontos mert elvégre utolsó ajándéka volt ez tőle. A másik pedig egy teknős amit úgy talált egyszer az iskolából hazamenet, szinte új volt amikor megtalálta talán 10 éves lehetett, pontosan ő sem tudja miért kötődik ennyire hozzá, de szépen néz ki jól mutat nem is az a gyerekes kinézetű, hanem elég komoly darab gondolom jó drága is lehetett akkor meg most is szerintem.

Meg persze ezenkívül vannak még ilyen plüss félék mint kulcstartó, meg telefontartó, ezeket mind kapta régebben pár barátjától. ezek közül legjobban amihez ragaszkodik egy béka telefontartó ami plüss ugyan de nagyon nagy emlék neki mivel attól a lánytól kapta akivel még a mai napig is nagyon jó barátok!


Köztük működik a fiú lány barátság, nagyon kedves csaj bár elég indulatos is. Nem a jóságáról híres, de aki a barátja ahhoz nagyon jó! Amiket az exeitől kapott azoktól megszabadult. Nem dobta ki hanem egy rászoruló kisgyereknek adta oda.

2015. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hosszú választ :)
2015. ápr. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!