Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális h alig hiányzik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális h alig hiányzik a barátom pedig már 5 napja nem beszéltünk és még soha nem volt ilyen de ez még is van beszélve h nem fogunk de akkor is nem kéne kissé kikeszulnom pedig szeretem nagyon?

Figyelt kérdés
Mondta nekem h nem lesz kB eddig ez volt 5 napja és eddig minden nap minimum beszéltünk és már rég vagyunk akkor még miért vagyok ennyire nyugodt pedig ma van a nevnapom is
2015. máj. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Nagynehezen TALÁN leesett hogy mit is akartál itt nekünk megfogalmazni. 5 nap azért annyira még nem sok idő. hogy normális-e? ezt nekünk kell eldöntenünk láttatlanban hogy neked normális-e?

Nekem hiányozna 5 nap után az akit szeretek, de ez ember függő. Gondolom ez az "elhidegülés" első jele, de nem mernék rá mérget venni. Ki tudja

18/F

2015. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne kikészülni? 5 nap nem a világ vége. Előtte is együtt voltatok és majd megint együtt lesztek.

Biztosan nem unatkozol, elfoglalod magad, kell idő saját magunkra is, nem kell mindig együtt lenni.

2015. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Normális. Egyszerűen kibírod nélküle, hisz 5 nap még nem a világvége.
2015. máj. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!