Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyit érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyit érdemes várni arra, hogy egy lány írjon, ha előtte megbeszéltük, hogy majd ő ír amikor ráér és eddig csak egyszer beszéltünk a neten?

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszer érdemes ráírni, hogy akar-e még beszélgetni.

Ha nem reagál, akkor hagyd.

2015. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban voltam, csak annyi különbséggel hogy mi már találkoztunk is. Eltűnt, ha érdekelnéd, keresne ő is.
2015. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt este történt a dolog.
2015. máj. 18. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekled majd ír. Ne ess abba a hibába mint én. Én a barátommal vagyok így. Soha nem bírom megvárni hogy írjon, így mindig én írok hamarabb és csak a nyakán lógok és már tuti tökre elege van belőle. Azt mondta írni fog, szóval várd meg, ha nem teszi akkor meg ez van, és őrülj neki hogy nem pazaroltad rá az idődet.
2015. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 putyííí ***** válasza:
Szerintem ennyi "ismertség" után még nincs értelme levonni bármiféle következtetést. 5000 oka lehet amiért nem írt. Próbáld meg,írj neki... de csak óvatosan és semmikép sem felelősségre vonva.
2015. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném felelôségre vonni. :) Beszélgettünk (a kérdéseimre pár percen belül és részletesen válaszolt és mindig visszakérdezett), aztán el ment fürödni, így elköszöntünk. Kérdeztem, hogy lenne-e kedve velem még beszélgetni, mire írta, hogy másnap (tegnap) tanulnia kell, de ha lesz ideje lehet. Erre írtam neki, hogy akkor majd ő írjon amikor ráér.
2015. máj. 18. 13:58
 7/7 anonim válasza:
Hidd el, fog írni. Van amikor én több napig nem megyek fel a netre, mert pont annyi dolog van, amit el kell intézni/tanulnivalók/ egyéb más és tényleg nincs időm rá. De hát, ha este történt, akkor nincs gáz :))
2015. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!