Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy másik fiúval próbálok felejteni vagy az 'új' fiút ezzel csak kihasználom?

Figyelt kérdés
Mit tegyek olyankor, hogyha van egy fiú, akit már kb. egy fél éve, vagy már több ideje szeretek, őt most már nem igazán érdeklem, de már én sem vagyok abban biztos, hogy akkora nagy ez a szerelem, mint az elején. és most jött egy másik srác, nagyon jól elvagyunk egymással, sokat beszélgetünk és úgy érzem, ebből még lehet valami. Szerintetek jó döntés egy másik emberrel úgymond 'kavarni', vagy addig ne tegyem ezt, amíg nem felejtem el végleg azt a másik srácot?

2015. máj. 25. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

ha erről a fiú is tud és belemegy tudja ő is hogy nem lehet komoly a dolog akkor szerintem okés

amúgy gonosz dolog

17/F

2015. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a fiú is nagyon szerelmes volt egy lányba, állítólag már nem szereti. Létezne, hogy ő is csak felejteni akar velem vagy már szerintetek túl van a régi szerelmén?
2015. máj. 25. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
megeshet hogy felejteni akar de sosem lehet tudni
2015. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed lehet belőle valami, akkor miért ne lenne normális?

Ha tudod, hogy nem lehet semmi, és csak azért mennél bele vele, hogy felejts, akkor az nem volna annyira jó. Kivéve ha ő is ilyen célzattal közelít. A végén meg mindketten jól egymásba habarodtok :)

2015. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2015. máj. 25. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A srác hogy áll hozzád? Esetleg már volt olyan, hogy kicsit intimebb közelségbe kerültetek, tehát ahol megállapítható, hogy ő is 'úgy' közeledik hozzád nem csak barátkozni akar? Egyáltalán aki most jött képbe mióta ismered?
2015. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan dolgok voltak, hogy ültünk egymás mellett és megfogta a combomat, vagy nemrég volt szülinapom és felkapott az ölébe meg minden. Egy éve már jóban vagyunk.
2015. máj. 25. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem összejöhet ez. Az biztos, hogy a régivel már vége, de az újjal csak úgy tudhatod meg ha kipróbálod, de az elején mindenképpen tisztázzatok, hogy nemrég ért véget mindkettőtöknek kapcsolatotok. Aztán lehet nagy szerelem lesz belőle, meg van rá jócskán az esély, ha meg mégsem akkor se ciki mert jól tudtátok mindkettőtök hátterét.
2015. máj. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!