Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Adidas vagy Playboy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Adidas vagy Playboy parfüm inkább? ;D Többi lent

Figyelt kérdés
Fiúk, most csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, ugyan is barátom ballagására vettem egy Playboy parfümöt, de lehet, hogy Adidast kellett volna, tudom már úgy is mindegy de nem baj, kíváncsi vagyok! Most ne az árakkal törődjetek, de ti melyiket választanátok? pls.. sokat segítenétek a válaszokkal, köszipuszi ;D

2015. máj. 26. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%

playboy szigorúan

17/F

2015. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
50%

Már bocs de ha csak ezt a 2 parfümöt ismered és tartod a legjobbnak akkor nem ism,ered a pasikat,tehát a válaszom egyiksem!


Ettől ezerszerte brutálisabbak vannak,persze azok nem reklámozta annyira szét a média.. Hahahaha

2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%

#2 gondolom illatra válogatott zsenikém

és ha így van akkor playboy VIP viszi a prímet

persze csak a 1 million után

2015. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Sokkal komolyabb ha egy nem ismert parfüm van rajtad és mindenki találgatja hogy mi lehet ez,mert annyira KÜLÖNLEGES az illata,és nem egy MINDENKI által ismert (Playboy) agyon hájpolt bóvli kölni..Hahahaha
2015. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

mindenki találgatná ha nem menne el az illata egy óra után

vagy találgatná ha kapna tőle levegőt mert ha fingok is kellemesebb

2015. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, JÖHETNEK MÉG!


#2, NEM, NEM CSAK EZT ISMEREM, oké??? Illatra ezek tetszettek jobban, ahogy leírta a #3-as:) Amúgy lány vagyok, és nincs sok "tudásom" a férfi parfümök világában. Gondolom, hogy te sem tudsz 10000 női parfümöt, ha még is akkor gratulálok...


írjatok még;)

2015. máj. 26. 21:39
 7/23 anonim ***** válasza:
amúgy playboy milyet vettél?
2015. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hollywood...az milyen?:))
2015. máj. 26. 21:44
 9/23 anonim válasza:

10000 női parfüm minek? Amikor elég 1 ami az összeset elsöpri? :)


ez se ismert..Hahahaha


Egyébként női parfümből is sokat ismerek,én inkább nem annyira erőseket szeretem,hanem ami ilyen kellemes,édes,finom lágy illatú..

2015. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
csak is az igazi izzadságszag!
2015. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!