Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Adidas vagy Playboy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Adidas vagy Playboy parfüm inkább? ;D Többi lent

Figyelt kérdés
Fiúk, most csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, ugyan is barátom ballagására vettem egy Playboy parfümöt, de lehet, hogy Adidast kellett volna, tudom már úgy is mindegy de nem baj, kíváncsi vagyok! Most ne az árakkal törődjetek, de ti melyiket választanátok? pls.. sokat segítenétek a válaszokkal, köszipuszi ;D

2015. máj. 26. 21:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
:D Remélem tetszeni fog neki, köszönöm a válaszokat, de még írhattok:D :*
2015. máj. 27. 06:22
 22/23 anonim válasza:
60%

A kedves 2. válaszolónak.


Oké, hogy alsó kategóriás cuccok, de szerinted kötelező mindenkinek megvenni a 10k feletti parfümöket?


AZ ilyen megnyilvánulások, mint a tieid, azok csakis egy újgazdag felnőttre, vagy egy elkényeztetett gyerekre utalnak, akik már fújognak a 10k alatti parfümök hallatán, láttán, vagy ha megérzed őket.


Nem vedd magadra, ha mellé céloztam, hogy milyen ember vagy valójában, de nem kell senkit se leszólni.


Amúgy meg a playboy generationnak nagyon jó illata van.

Illatmentes testápoló, ráfújod, leginkább az ütőereknél, és simán tart addig, mint egy felső kategóriás parfüm.


Persze oké, hogy egy Giorgio Armanit nem hasonlíthatsz hozzá, de gondolkozz:


Suliba, vagy ilyen helyekre minek pocsékolnál 10 ezer forintos cuccokat? Főleg tesi óra....Na mindegy.


Lehet a szekrényben egy drága is, ha fontos, de mellette legyen egy olcsóbb is.


Főleg ha fiatal vagy.


A drága parfümök szerintem az öltönyös, aktatáskás, ügyvédes arcoknak való, mert az úgy jó, ők naponta megjelennek fontos eseményeken, bálban, vagy ilyesmi.


De diszkóba, suliba, és ilyen helyekre nem érdemes.

2015. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ :)
2015. máj. 30. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!