Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek után vajon keresni fog?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után vajon keresni fog? (többi lent) 17/L

Figyelt kérdés

Ma elmondtam a srácnak az érzéseim akibe szerelmes vagyok. Eleve szétszórt voltam,nagyon izgultam. Reggel majd nem neki mentem, a kulcsom itthon hagytam,a zsákom ott marad a padon, miközben a szekrényhez indulok,aztán a táskámat borítom le, a kulcsot dobom el, órán sem tudtam figyelni, lassultak a reakcióim, kapkodtam a válasz után amiket tudok a vizsgára.

Félrehívtam, s elkezdtem mondani hogy megértem ha neki szégyen velem mutatkoznia a barátai előtt,mire visszakérdezett miért lenne az? Remegtem mint a nyárfalevél, a hangomon hallani lehetett,emellett akadoztam és érezhető volt hogy a torkomba dobog a szívem. Nem kürtölte szét mindenkinek,hisz Ő a "nagymenő" s ettől tartottam is,de egyenlőre csak mi ketten tudjuk. Annyit mondtam neki ha érdeklem,akkor tegyen érte s mutassa meg,mert én úgy érzem hiába próbálok hozzá közeledni,észre se vesz. Nem kell hogy feleljen, ha nem változik semmi,akkor többet nem zaklatom.

Elmosolyodott,s azt mondta rendben van,nem tudom most örült neki vagy csak elkapta a nevetés és nem akart modortalan par.aszt lenni és inkább nem nevetett.

A nap a szokásos módon ment ,nem érezném hogy bármit elértem s keresni fog. Én nem vagyok népszerű,sem szép.

Nem mondott semmi konkrétat,égek a szemébe nézni,kerülöm a szemkontaktust.

Ti mit gondoltok? Fog keresni?


2015. máj. 27. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fog, ne félj! Lehet hogy még gondolkodnia kell, de tuti hogy keresni fog.
2015. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem,köszönöm.
2015. máj. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!